FC Elva II – Suure-Jaani United 2:1 (1:0)
Väravad: 26. Anderson, 82. Puusalu - 65. Terras
Pealtvaatajaid: 41

FC Elva: Joosep Allik, Oliver Käkk, Rasmus Sikk, Kristjan Kumberg, Gennadi Judin (75. Markus Sikk), Kerdo Puusalu, Hans-Hendrik Karro, Artur Anderson, Anti Ivaste (68. Ragnar Sikk), Andres Bõkarev, Gen Alev (61. Ott Alekõrs)

Varus: Karl-Kristopher Tigane

Koduväljaku toel võeti kolm punkti
Hooajaeelses treeningmängus Suure-Jaanile suurelt kaotanud Elva duubelmeeskond oli sel korral mänguks paremini valmis ning tabelis koht kõrgemal paikneval vastasel tehti elu raskeks. 26. mänguminutil asus koduvõistkond juhtima, kui vasakult äärelt toimetas palli karistusalasse Gen Alev ning Artur Anderson lõi seisuks 1:0. Sellise tulemusega ka esimene poolaeg lõppes kuigi mõlemal poolel oli omajagu häid väravavõimalusi. Teisest poolajast oli mängitud 20. minutit, kui Suure-Jaani poolelt viigistas mänguseisu Margus Terras. Koduvõistkond jätkas aga oma mängu mängimist samas stiilis ning 82. mänguminutil tõi see ka edu, kui Andres Bõkarevi söödu suunas väravasse Kerdo Puusalu. 2:1 edu suudeti mängu lõpuni hoida ning Suure-Jaani mängijad erilist vastupanu enam ei osutunud, mistõttu tekkis Elval veel mitmeid häid momente, mis oleks võinud väravaga lõppeda.

Liigatabel

FC Elva II järgmine mäng toimub Ülenurme staadionil, kui 29. juunil kell 15:00 kohtutakse FC Tartu II võistkonnaga