FC Elva mehed taastasid III-liigas liidrikoha

Pühapäeva õhtul toimunud mängu järel kerkis FC Elva taas liiga liidriks, kuna mõned tunnid varem mängis lähirivaal Põlva FC Lootos 1:1 viiki JK Tulevik II esindusega. FC Elva eest tegid skoori Soonberg, Aasmäe ja Širokov kahel korral. Kohtumine lõppes tulemusega 4:0
Pealtvaatajad: 35

FC Elva: Arvo Käkk, Mihkel Kuresoo, Veiko Kütt, Veiko Haan, Rando Kuus, Jürgen Kuresoo, Henry Eichelmann (74. Deniss Samoilov), Kaarel Tinn (81. Erki Vorobjovski), Evert Soonberg, Taavi Aasmäe (46. Tarmo Kerro), Raido Kuus (65. Juri Širokov)

Meeskond alustas mängu energiliselt ja juba 6. minutil suutis Soonberg kõigile ootamatult skoori avada, mängijale endalegi üllatuseks maandus tema tsenderdus väravavahile püüdmatult väravas - 1:0. Surve jätkus ja Fauna vajus järjest rohkem kaitsesse, luues väravavõimalusi ainult kauglöökidest. FC Elva eest tegi 20. minutil skoori Aasmäe, kes oli õigel ajal õiges kohas ja lõi Jürgen Kuresoo eeltöö väravaks - 2:0. Sellise skooriga esimene poolaeg lõppes.
Teisel poolajal kasvas FC Elva surve veelgi ja Fauna mängijad vajusid kümnekesi oma karistusala ette. Sealt enam välja tulla ei suudetud, sest terve teise poolaja jooksul ei teinud Fauna ühtegi pealelööki FC Elva väravale. Pidevalt oli õhus viigivärav, kord tegutses hästi külaliste väravavaht ja kord jäi puudu õnnest. Väravad tulemata ei jäänud, vahetusmeeste pingilt tulnud Širokov lõi kaks väravat ja aitas mängulist ülekaalu numbrites kajastada.
FC Elva kerkis võiduga taas III-liiga liidriks, kuid võitlus tiitli pärast alles algab, ees on kohtumised tugevate vastastega.

Jõgeva SK Noorus-96 - Valga FC Warrior II 17 : 0
Viljandi JK Tulevik II - Põlva FC Lootos 1 : 1
EMÜ SK - JK Welco Elekter 2 : 2
FC Tabivere - Navi Vutiselts 4 : 3
FC Otepää - Võru JK 1 : 0

Järgmine kohtumine toimub juba homme kell 18:00 Elva linnastaadionil, kui FC Elva kohtub Eesti karika 1/16 finaalis kevadest tuttava FC Maarduga.