FC Elva kaotas JK Tallinna Kalev II vastu punkte

FC Elva mängijad mängisid esimesel poolajal pisut hooletult ja vastased kasutasid ühe meie eksimustest ära. Teisel poolajal pandi vastasele väga tugev surve peale, aga väravalukku lahti ei muugitud.
17. mai Kalevi Keskstaadionil kell 16:30
JK Tallinna Kalev II - FC Elva 1:1 (1:1)
Väravad: 32. Kert Jõeäär - 21. Ats Joandi.
Hoiatused: 67. Andree Porila, 75. Mike Kõiv - 72. Raido Kuus
Pealtvaatajaid: 31

FC Elva: 1-Käkk, 19-Tammeorg (77. 11-Altsaar), 6-Kütt, 3-Thomson, 20-Kumberg (54. 2-Sikk), 5-Kuus, 15-Samoilov, 9-Joandi, 17-J.Kuresoo, 14-Frei, 7-Kerro.
Varus:12-Lõhmus, 2-Sikk, 4-Karro, 10-Kõivik, 11-Altsaar, 22-Puusalu, 21-Judin.

Statistika                    I poolaeg        II pooaleg        Kokku
Ohtlikud rünnakud:      7:12                 18:8                  25:20
Pealelöögid:                 5:8                   10:5                 15:13
Raamidesse:                2:3                   3:1                    5:4
Blokeeritud:                  1:0                   2:0                    3:0
Nurgalöögid:                 5:1                   7:0                   12:1
Vead:                            6:7                   5:12                 11:19
Suluseisud:                   2:1                   0:1                   2:2

I poolaeg

FC Elva alustas mängu paremini. Palliga tegutseti rahulikult ja tänu headele avanemistele tekkisid head võimalused ründamiseks. FC Elva teenis järjest mitu nurgalööki ja 21. minutil kasutasime me ühe neist hästi ära. Ats Joandi lõi Jürgen Kuresoo antud nurgalöögi järel väga ilusa värava. Atsi pealöök lendas otse ülemisse nurka! Seejärel pani FC Elva vastasele paraja surve peale ja kombineeris ladusalt. 32. minutil tuli sisse kerge eksimus ja vastased lõid väga lihtsa värava. Pika söödu järel pääses vastaste ründaja väravavahiga silmitsi ja lõi palli võrku. Värav andis vastastele eneseusku ja võitluslikkust juurde. Elva mängijad ei olnud selleks valmis ja see andis poolaja lõpus initsiatiivi vastastele.

II poolaeg

FC Elva tegi poolajal omad järeldused ja tuli teisele poolajale palju parema häälestusega. Vastased suruti niivõrd alla, et nad ei saanud meie poolelegi. Poolaja keskpaigaks oli surve juba väga tugev ja kogu tegevus oli Kalevi karistusalas. Tsenderduse järel sai FC Elva mees löögile ja pall lendas vastu kaitsja kätt. Kohtunik määras FC Elva kasuks penalti, mida läks lööma Paul-Feliks Frei. Vastaste väravavaht arvas löögi suuna ära ja tõrjus penalti. Jällegi said vastased eneseusku juurde ja see aitas neil mängu lõpuni FC Elva survele vastu pidada.

Mängu väravad:

Esiliiga B tabeliseis:

FC Elva järgmine mäng on 24. mail kell 16:30 Elvas. Kodus võtame vastu Kohtla-Järve meeskonna.