FC Elva ja Raasiku FC Jokeri vaheline mäng lõppes 1:1 viigiga

Võrdne mängupilt kajastus ka tulemuses. Mõlemal meeskonnal oli võimalusi mängu võitmiseks, aga 1:1 tulemusega lõppenud esimese poolaja järel enam väravaid ei löödud.

9. juuli Elva Linnastaadion kell 19:00
FC Elva - Raasiku FC Joker 1:1 (1:1)
Väravad: 38. Jürgen Kuresoo - 40. Rando Randjõe
Hoiatused: 24. Ats Joandi, 90. Mihkel Kuresoo - 58. Priit Betlem, 85. Ergo Teino
Pealtvaatajaid: 240

FC Elva: 1-Lõhmus (46. 12-Toom), 18-M. Kuresoo, 6- Kütt, 3-Thomson, 11-Altsaar (61. 2-Sikk), 8-Avasoo, 7-Kerro, 21-Timm (71. 22-Tani), 9-Joandi, 17-J.Kuresoo, 14-Frei.
Varus:12-Toom, 2-Sikk, 5-Karro, 10-Kõivik, 19-Tammeorg, 20-Kumberg, 22-Tani.

Statistika                    I poolaeg        II pooaleg        Kokku
Ohtlikud rünnakud:      11:7                 11:6                  22:13
Pealelöögid:                 11:4                 8:4                   19:8
Raamidesse:                2:3                   3:2                    5:5
Blokeeritud:                  2:1                   1:1                    3:2
Nurgalöögid:                 4:2                   4:1                   8:3
Vead:                            6:7                   8:4                   14:11
Suluseisud:                   1:0                   0:0                   1:0

I poolaeg

Artur Lõhmus FC Elva väravas näitas, et ta on mänguks hästi valmistunud. Kohe esimestel minutitel pandi ta kahe lähilöögiga proovile. Artur vastas suurepäraselt tehes kaks väga head tõrjet. Ka FC Elval oli esimese poolaja alguses mitu head võimalust. Esialgu sai löögile Tarmo Kerro, kelle siseküljega sooritatud löök läks napilt tagumisest postist mööda ja mõni minut hiljem sai löögile Ats Joandi, kui ta jõudis esimesena karistusalas lahtiselt põrganud pallini. Kahjuks lendas tema löök üle. Poolaja lõpus läks FC Elva kohtumist juhtima, kui karistusalasse antud kõrgele söödule sai pea vahele Ats Joandi. Pikendatud sööduni jõudis hästi Jürgen Kuresoo, kes lõi palli paarilt meetrilt väravasse. Vastased vastasid koheselt. Järgmisel rünnakul anti nende kasuks viga ja Rando Randjõe lõi karistuslöögi väga täpselt posti kõrvale. FC Elval oli poolaja lõpus väga hea võimalus kohtumist juhtima minna, kui karistusalas lükati pikali Jürgen Kuresoo. Kahjuks eksis Ats Joandi penalti löömisel ja poolajale läksime ikkagi võrdses seisus.

II poolaeg

Teise poolaja jooksul oli mõlemal meeskonnal võimalus võiduvärava löömiseks. Raasiku FC Joker pääses kahel korral väravavahiga üks-ühe vastu, aga vahetusest sekkunud Christopher Toom sai mõlemal korral käe vahele. FC Elva surus vastased järjest rohkem oma värava ette ja Raasiku FC Jokeri karistusalas tekitati suur segadus. Kahjuks ei olnud meie ründavad piisavalt otsustavad, et õigel ajal jalg pallile vahele saada ja samal ajal tegid ka vastaste kaitsjad head tööd. Väravad jäid teisel poolajal löömata ja meeskonnad pidid leppima 1:1 viigiga.