FC Elva II naases "kodumängult" võiduga

3.vooru kohtumine peeti Valga Kungla kunstmuruväljakul EMÜ SK vastu. FC Elva II sõitis kohtumisele peaaegu parimas koosseisus, puudusid Priit Dedov, Hendrik Hunt ja Kaupo Süld. Lisaks eelmisele kohtumisele olid tagasi rivis Kaarel Tinn ja Evert Soonberg.
Pealtvaatajad: 15

FC Elva II: Arvo Käkk, Rando Kuus, Karl Bussov, Veiko Kütt, Veiko Haan, Tarmo Kerro (83. Kristjan Moorast), Henry Eichelmann (61. Evert Soonberg), Kaarel Tinn, Kaarel Tani, Juri Sirokov (66. Taavi Aasmäe), Raido Kuus

Esimestest minutitest peale kontrollis mängu FC Elva, tekkis ridamisi ohtlike olukordi EMÜ SK karistusalas. Head võimalust ei suutnud väravaks vormistada Sirokov, tema kavala kannalöögi vastaste väravavaht püüdis. Külalised toibusid alles peale kümmet mänguminutit, kui suudeti ka FC Elva väljakupoolele tulla. EMÜ SK üritused lõppesid siiski Elva kaitseliinis. Vaikselt sai koduvõistkond oma surve taas tööle ja EMÜ väravat ohustati pidevalt, ühe nendest võimalustest kasutas ära Raido Kuus. Pääses väravavahiga silmitsi ja lõi tugeva löögi tagumisse nurka. FC Elva jätkas vastaste mängu lõhkumist ja oma peale surumist. Poolaja lõpus olid väravavõimalused Eichelmannil ja Tinnil, mänguskoor jäi siiski muutumata.
Teisel poolajal pakkus loodus trumbid vastastele (taganttuul ja päike). FC Elva mängu see ei häirinud ja EMÜ SK pikkade söötudega saadi edukalt hakkama. Mida mäng edasi seda enam EMÜ mängijad väsisid ja FC Elva surve kasvas. Head momendid olid Eichelmannil, Soonbergil. 2:0 sündis suurepärasest Bussovi tsenderdusest värava tagumise posti suunas, mille Kerro otse õhust tagumisse nurka saatis! See värav kasvatas koduvõistkonna rünnakunälga, olid võimalused edu kasvatada, aga EMÜ kaitses vapralt lõpuni. Külalised said värava mängu lõpus, keskväljal tehtud pallikaotuse järel tekkinud kiirrünnakust.

Viljandi JK Kotkad - FC Tabivere 4 : 0
FCF Järva-Jaani SK - Jõgeva SK Noorus 96 0 : 0
JK Luunja - FC Otepää 5 : 2
Põlva FC Lootos - Põltsamaa JK Sport 4 : 0
Tartu Ülikool Fauna - Valga FC Warrior II 0 : 6