Esindusmeeskond kaotas JK Järvele

Vastased olid Elva meestest kahevõitlustes palju otsustavamad ja sellele tuginedes mängisidki JK Järve mehed meid üle.                                                                   Foto: Liina Ivask

31. oktoober Kohtla-Järvel kell 14:00
JK Järve - FC Elva 5:2 (2:0)
Väravad:  11., 23., 88. Nikita Apet, 70. Maksim Grigorevski, 77. Ilja Medvedev -
57. Paul-Feliks Frei, 90. Ats Joandi
Pealtvaatajaid: 43

FC Elva koosseis:

Mängu kokkuvõte:

Alates esimesest minutist oli mäng väga jõuline. Kohalikud mehed olid selleks paremini valmis ja tänu sellele võitsid nad peaaegu kõik pallid. Vastaste esimene värav tuli tsenderduse järel, kui tagumises postis jõudis löögile Nikita Apet. Apet lõi ka teise värava, mis oli väga ilus. Ta võttis palli karistusala joonel rinnaga ette ja lõi otse õhust lati alla. Poolaja lõpuks sai FC Elva paremini mängu sisse, aga seis jäi samaks.

Teisel poolajal mäng võrdsustus ja FC Elva tekitas rohkem võimalusi. FC Elva lõi läbi Paul-Feliks Frei jala ühe värava tagasi ja mõned minutid hiljem oli supervõimalus Ats Joandil. Täpne löök värava eest oli suundumas nurka, aga mingi ime läbi suutis vastaste väravavaht selle tõrjuda. Seejärel jäi FC Elva vähemusse, kuna Martin Thomson teenis teise kollase kaardi. Kuna FC Elva oli kaotusseisus ja vähemuses, siis muutis see mängu väga lahtiseks ja meie kaitse väga haavatavaks. Vastased kasutasid selle ära ja läksid lõpu eel juba 5:1 juhtima. Mängu viimasel minutil lõime ühe värava vastu, kui Ats Joandi lõi karistuslöögist ilusa värava.

Esiliiga B tabel:

FC Elva esindusmeeskonna hooaja viimane mäng toimub pühapäeval 8. novembril kell 14:00 kodusel Elva Linnastaadionil. Külla tuleb HÜJK Emmaste.