Esindus kaotas võitluslikus mängus Pärnule (Video!)

FC Elva esindusmeeskond kaotas Esiliiga 17. voorus Pärnu JK Vaprusele. Ligi 1500 pealtvaataja ees toimunud võitlus lõppes 1:2 kaotusega meie jaoks.

Väravalööja Martin Thomson aktsioonis/Foto: Cristel Jakobson
Enne mängu:

Meie peatreener Veiko Haan: "Pärnu pole juba ammu saanud võidurõõmu maitsta. Samas on neil seljataga ka rasked mängud. Neil on kindlasti suur võidunälg. Samas on mäng nädalsisene ja hilja õhtul, mis meil tavaliselt ei ole õnnestunud. Sellest kõigest tulenevalt peame tegema suure eneseületuse, et teenida tabelisse järjekordseid punkte."

Meie keskkaitsja Veiko Kütt: "Pärnu võistkond on näidanud, et neil on piisavalt tahtmist ja oskusi võitlemaks Esiliiga kõrgemate positsioonide eest. Sama soov on ka meil. Loodetavasti tuleb pingeline võitlus ning palju publikut. Peale tööpäeva pikk sõit mängule on meie võistkonna jaoks juba tuttav tunne, seega vabandusi pole ja mängupäev on pidupäev."

Pärnu treener Taavi Midenbritt: "On oodata huvitavat ja võitluslikku kohtumist."

Pärnu ründav poolkaitsja Henri Hanson: "Viimane omavaheline mäng Elvaga oli meie jaoks mitterahuldav. Usun, et suudame teha korrektuurid ning kodumurul ka need tulemuseks vormistada. Peame andma endast kõik kui tahame siit mängust 3 punkti võtta."

LÄKS!

FC Elva algkoosseis:
Karl Kruus; Karl Bussov, Veiko Kütt, Martin Thomson, Henri Härm; Nikita Karasjov, Markus Lokk, Kaarel Tinn; Tarvo Timm, Jürgen Kuresoo, Ats Joandi.

FC Elva vahetusmängijad: Arvo Käkk, Naatan Siimeon Tamm, Tarmo Kerro, Mihkel Kuresoo, Deniss Samoilov.

Täistribüünid ning Daniel Levi - niimoodi sammusid meeskonnad väljakule, lauldi hümni ning mäng algas. Esimestel minutitel oli lärm meeletu, väljakul oli raske midagi kuulda. Mängu algusfaas oli pigem pärnakate käes, kiirrünnakud olid neil lihtsalt ohtlikud, suurepärast võimalust neil polnud. Algas Elva domineerimine, palli kiigutati, aga 40. minutil tuli kontrarünnakusse Pärnu - värav ja 0:1 olime kaotusseisus. Õnneks ei läinud kaua aega, kui Jürgen Kuresoo vastase karistusalas kukutati ning penalti teenisime - Martin Thomson lõi selle kindlalt võrku ning rahvas rõkkas. 1:1 viigiseisult mindi poolajale.

Teine poolaeg algas meie taktikepi all, pallid äärtele olid ohtlikud. Poolaja keskel hakkas Pärnu dikteerima, söödud olid lihtsalt täpsemad ning kahevõitluseid võideti. Pärnul oli ohtralt häid löögivõimalusi, aga lihtsalt pealelöögini ei jõutud. Mäng tundus triivivat viigisadamasse, 88. minutil murti elvakate südamed, tugev löök posti kõrvale ning 1:2 oli tablool. Lisaminutitega kahjuks imet ei sündinud ning kaotus oli tõsiasi.

27. juunil kell 20.45 Pärnu Rannastaadionil

Pärnu JK Vaprus - FC Elva 2:1 (1:1)
40. Kristen Saarts, 88. Tõnis Vihmoja - 43. pen Martin Thomson

Hoiatused: 35. Robin Limberg, 68. Reno Mark - 76. Tarmo Kerro, 90. Deniss Samoilov
Mänguolud: +15, päikesepaisteline ilm; muruväljak väga heas seisukorras
Pealtvaatajaid:
Peakohtunik: Juri Frischer
Abikohtunikud: Thor Vaas, Kert Pulst

Vaprus: Hendrik Vainu, Uku Kõrre, Taavi Kitsel, Joosep Sarapuu, Georg Grahv, Tõnis Vihmoja, Robin Limberg (85. Rasmus Ilves), Reno Mark (75. Virgo Vallik), Henri Hanson (58. Rocco Mõtt), Greger Könninge (58. Enrico Veensalu), Kristen Saarts (68. Ander Paabut).
Varus: Raido Ott, Virgo Vallik, Ander Paabut, Rocco Mõtt, Alder Lepik, Enrico Veensalu, Rasmus Ilves.

Elva: Karl Kruus, Karl Bussov (63. Naatan Siimeon Tamm), Veiko Kütt, Martin Thomson, Henri Härm (78. Mihkel Kuresoo), Tarvo Timm (70. Tarmo Kerro), Markus Lokk, Kaarel Tinn, Nikita Karasjov (81. Deniss Samoilov), Jürgen Kuresoo, Ats Joandi.
Varus: Arvo Käkk, Naatan Siimeon Tamm, Mihkel Kuresoo, Deniss Samoilov, Tarmo Kerro.

FC Elva tänab kõiki noori, lapsevanemaid, fänne ja klubi liikmeid, kes meeskonnale kaasa elasid kohapeal! FC Elva esindusmeeskond mängib oma järgmise mängu juba tuleval esmaspäeval 1. juulil kodusel Elva linnastaadionil, kui võõrustatakse Tallinna FC Flora U21 meeskonda! Avavile kell 19:30! Tule toeta omasid koduväljakul!