U19 tuli esimeses kodumängus 0:2 kaotusseisust välja ja viigistas

Võitlus palli eest Tartu Heliose värava all / Foto: Cristel Jakobson
FC Elva U19 vs Tartu FC Helios U19 2:2 (0:1)
Väravad: 58., 85. Kolesnitšenko - 24. Toomemäe (pen.), 46. Augla
Hoiatused: 66. Mannas, 68. Kolesnitšenko  - 77. Kalmus, 90.+2 Uggeri
Eemaldamised: -
Pealtvaatajaid: 15

Algkoosseis:

Vahetusest:
46. min Nuia -> <- Mannas
46. min Chilaya -> <- Malm
55. min Arumäe -> <- Reino
55. min Alev -> <- Hiob
73. min Jakobson -> <- Aaliste

Mängija Karl Kuurs kommentaar: "Võitluslik, aga pigem ühepoolne mäng. Algusest peale mängisime palliga ja olime ohtlikud, vastane ohtu endast ei kujutanud ning saadud penalt oli samuti küsitav. Magasime teise poolaja alguse maha ning jäime 0:2 taha, aga siis panime vastase surve alla ja suutsime viigi majja lüüa. Kuigi tulime tagasi kaotusseisust, siis suus on ikkagi kaotuse maitse."

Treener Laur Nurme kommentaar: "Esimeses kodumängus näitasid väljakuperemehed enesekindlat mängu ja tekitasid esimesel poolajal mitmeid väga häid võimalusi, mida paraku väravaks realiseerida ei õnnestunud. Hoopis vastased asusid mängu avapoolajal juhtima, kui süütust olukorrast teeniti penalti, mis ka realiseeriti. Teise poolaja esimesel minutil said vastased standardolukorrast veel ühe väga lihtsa värava aga hoolimata 0:2 kaotusseisust jätkas kodumeeskond võitlust. 58. mänguminutil lõikas Kristo Kolesnitšenko vastaste söödu vahelt ning saatis palli väravasse, misjärel läks mäng korralikult elama ning pinge kasvas. Koduvõistkond surus aktiivselt ja vastased üllatasid mitmete ohtlike kontrarünnakutega nii et väga häid momente jagus mõlema värava all. 85. mänguminutil tegi paremal äärel hea läbimurde Reigo Hurt ning leidis seejärel täpse sööduga Kristo Kolesnitšenko, kes lõi oma teise värava ning viigistas mänguseisu. Kuni lõpuvileni käis väga korralik lahing ja mõlemal võistkonnal oli veel mitemeid võimalusi kuid lisa ei tulnud."

Järgmine mäng 17.04.2018 kell 17:00 Maarjamäe kunstmuruväljakul, kui vastaseks Tallinna FC Levadia U19