U17 tuli välja 0:3 kaotusseisust ja lõpuks viigistati FC Heliosega 4:4

Algkoosseis Tartu FC Heliose vastu / Foto: Marek Naaris

Kohtumine, mis algas tõelise tulevärgiga, andis ootamatult lihtsalt FC Heliosele 0:3 eduseisu. Väravavahi vigastus jättis esimesele poolajale jälje, kuid võistkond näitas sisu ja ühise tugeva pingutuse tulemusena löödi neli väravat tagasi. Viimane sõna jäi seekord külalistele, kes nurgalöögist viigistada suutsid. Väga tugev esitus meie noortelt!
02.10.2018 kell 19:30 Nike Arena Elva kunstmuruväljak
FC Elva U17 vs Tartu FC Helios 4:4 (2:3)
Väravad: 40.+2. Tamme, 40.+3., 53. K. Tammeorg, 67. Reilson - 14. Karjagin, 33. Raudik, 37. Haug, 69. Kattel
Hoiatused: 65. Karro
Eemaldamised: -
Pealtvaatajaid: 16

Algkoosseis:

Vahetusest:

31. min Villako -> <- Hurt
65. min Lepind -> <- Eek

Vahetusse jäi Mart Haamer, kellel oli kerge haigus ja ei hakatud riskima tervisega.

Mängija Jasper Reilson kommentaar: "Tartu FC Heliose on vastu viimased mängud rasked olnud. Esimene poolaeg jäime keerulisse 0:3 kaotusseisu, kuid lõime vastu kaks kiiret väravat, mis aitasid edasisele mängule palju kaasa. Teine poolaeg tulime hea tundega peale ja suutsime palli vallata, lõime veel kaks värvat ning olime võidule lähedal. Kahjuks seekord viik, aga arvan, et tuleb rahule jääda."

Peatreener Marek Naaris kommentaar: "Ütleks, et tegime väga võimsa esituse ründelahendustega. Markus Villako vigastus jättis esimesele poolajale jälje, millest sai külaline ka kolmega ette. Ma olin täna kuidagi täiesti kindel, et oma plaani jätkates me murrame mängu tagasi ja seda noormehed tegid. Müts maha kõigi ees, ega võit polnud ka kaugel. Enda kohta tegutsesid ootamatult hästi Ottokar Tamme, Ekke Lõbu ja Helmo Oja. Nende panus oli väga tugev ja andis meie tavalistele liidritele jõudu juurde. Samuti kiidan Raido Hurta, kes sekkus väravasse ja poolajal riietusruumis suutis rolli sisse elada ja teine poolaeg vigu ei teinud. Nüüd on jäänud veel kolm raskemat mängu, aga kui kutid ilusti kohal on siis pakume endale veelgi häid emotsioone."

Järgmine mäng 16. oktoober kell 17:00 Maarjamäe kunstmuruväljak FC Levadia vastu.