Tuline lahing kolmandat järjestikust võitu ei toonud (VIDEO: vastase mängija lõi FC Elva mängijat peaga näkku)

Henry Eichelmann (nr. 14) teenis ja ise realiseeris penalti, mis tõi meid kiirelt mängu tagasi / Foto on illustreeriv: Marleen Mälk

Tänases mängus oli võitlust, ilusat kombineerimist, luhtunud võimalusi ja ebameeldivaid olukordi. Vaatamata pingutamisele, suutsid teisel poolajal vähemuses mänginud warriorlased lüüa ühe värava ja seisu võiduka lõpuni hoida. Meie värava eest hoolitses Henry Eichelmann penaltist, kellele oli see hooaja kolmandaks tabamuseks.
22.04.2018 kell 13:00 Valga Kungla kunstmuruväljak
Valga FC Warrior vs FC Elva II 2:1 (1:1)
Väravad: 11. pen. Ivanov, 47. Uin - 14. pen. Eichelmann
Hoiatused: 68. Ivanov - 45. +2. Ainar Ivaste, 82. Uin
Eemaldamised: 45. +2. Botarov
Pealtvaatajaid: 37

Algkoosseis:

Vahetusest:

37. min Reino -> <- O. Käkk
79. min Ainar Ivaste -> <- Alev

Mängija kommentaar: "Olime 4. vooru kohtumiseks Valga FC Warrioriga hästi häälestatud - vastane oli viimasel ajal head vormi näidanud ja tõotas tulla raske heitlus. Tuliseks läks juba mängu alguses, kui kohtunik pärast karistusalas toimunud rüselemist meie penaltipunktile otsustas näidata. 1:0 tahajäämine ärgitas meid aga veelgi kuni õigepea teenis vastukaaluks penalti Eichelmann, mille ka ise realiseeris. Esimene poolaeg lõppes Valga mängija vägivaldse käitumise ja eemaldamisega. Edasi kulges kohtumine üsna meie taktikepi järgi, suutsime näidata head mängu nii võistkondlikult kui individuaalselt - mitmed keerulised olukorrad lahenesid üksteisega osavalt kombineerides. Kahjuks olid aga just vastased need, kes kiirrünnaku edukalt suutsid realiseerida. Suunasime veelgi enam jõude rünnakule ja omasime ka mitut väga head võimalust, mis napilt väravasuust mööda läksid. Võitlesime viigivärava nimel viimase sekundini, kuid lõppseisuks jäi siiski 2:1 kaotus."

Peatreener Marek Naaris kommentaar: "Olime mänguks väga hästi häälestunud, vastased pressisid päris tugevalt, aga leidsime ise võimalusi kontrateks esimesel poolajal. Teisel poolajal mängisid vastased vähemuses, kuigi me täitsime plaani ja eesmärke, siis tuli üks aps sisse ja sellest piisas. FC Warrior seisis 5-6 mehelise kaitseliiniga lõpuni ja teine poolaeg sarnanes eelmis hooaja sügise mängule sama vastasega. Hea meel, et saime vaimselt kogenud vastasega treenida oma mõtlemist pingelises mängus. Ma olen tänase tulemuse üle nukker, aga palju õnnelikum võrreldes neljapäeval saadud 2:0 võiduga, kus me tegutsesime kõvasti kehvemini. Kiidan kõiki mängijaid, keegi ei teinud otseselt ühtegi jama."

Järgmine mäng 29. aprill kell 12:00 Nike Arena Elva kunstmuruväljakul, kui vastaseks Võru FC Helios II.