Toimus klubi tegemiste ja võistkondade hooajaeelne pressikonverents


Enics Eesti AS on klubi toetaja juba aastast 2014 / Foto: Cristel Jakobson

Juba kolmandat hooaega järjest tutvustasime täna Enica Eesti AS konverentsi keskuses hooaja tähtsamaid tegemisi ja üritusi, lisaks said sõna esindusvõistkondade peatreenerid ning mängijad. Lisaks tutvustati täiesti uut moodi koostööd Kokkuta Managementi ja Eesti Metsameistriga ning pikendati järgmiseks kolmeks aastaks koostööleping piirkonna suurima ettevõtte Enicsiga.

Klubi eelarvemaht on 10 aastaga kasvanud üle kuue korra

Klubi tegevjuht võttis lühidalt teekonna, mida tõeliselt alustasime alles 2009, aga mille eelduseks oli üheksa aastat pühendunud tööd noorte arendamisega. Liikmete arv on kasvanud 185 liikmelt -> 540-ni ja klubi eelarve 68 000 € -> 420 000 €


Märgatavalt on muutunud panustamine esindusvõistkondadesse, kus 2009 oli meeskonna eelarve 0 € ja hetkel optimeerime ligi 67 000 € summaga. Samas naiskonda polnud veel siis olemaksi ja täna on meil uhke tunne naiste üle, nende eelarve on see aasta ca 23 000 €.

Tuleb aasta, kus on eesmärk seesmiselt tugevamaks areneda

"Meeletu kasvamise ja igasuguste projektide käivitamisega oleme ennast tõestanud. Oleme jõudnud punkti, kus vaja hästi tasakaalukalt järgmisi samme teha, et olla veelgi paremad oma praegustele ja tulevastele liikmetele. Klubi on üks pere, kus kõik on tähtsad ja me peame jõudma kõigini." kirjeldas viimase 10 aasta teekonda tegevjuht Marek Naaris.


Toetajatega uued kokkulepped ja uus toetus koostöös Kokkuta Managementiga

Kahe hooaja vahel oleme pikendanud koostöölepingud mitme pikaajalise toetajaga, mille üle on hea meel, sest ainult nii saame muuta oma kogukonda tugevamaks. 


Tauno Trink (Kokkuta Management) ja Joel Lobjakas (Eesti Metsameister) tegid uskumatu ettepaneku, millega toetatakse kolme noormängijat hooajal 2019. Nendeks mängijateks valiti Andreas Kiivit, Jasper Reilson (mõlemad U17 koondise kandidaadid) ja Kert Krillo (U16 koondise kandidaat). 

"Ääretult tänuväärne tunne ja rõõm on noori aidata teekonnal! Usun, et see on alles algus ja me klubina suudame ka järjest rohkem reinvesteerida mängijate arendamisse individuaalselt." lisas koostöö kohta

Naaris.

Enics Eesti AS ja FC Elva pikendasid koostööd kolm aastat

Pressikonverentsil allkirjastasid kaks korda mahukama koostöö tegevjuht Marek Naaris ja Enics Eesti AS personalijuht Eveli Punnison. Lisaks olemas olevale toetusele tekkis kohapeal veel mõtteid, millega saame teha veelgi tugevamat koostööd.

Eveli Punnison ja Jaanus Aal on uhiuue meeskonna särgi esimesed omanikud. Täname FIFAA-d,
AS Jalajälge, www.globalsoccestore.com ja Teet Arukaevu koostöö eest. /Foto: Marek Madisoo"Esitluse käigus märkasin tegevusi mille juures me sooviksime kindlasti kaasa lüüa. Üks nendest on "Terve Elvaga Vähi Vastu" projekt. Täpsemate tegevuste osas peame maha istuma." lisas Eveli Punnison

Vaata tervet ülekannet ja intervjuusid siitSoovime kõigile toredat hooaega ja näeme mängudel. Lisaks täname Enics Eesti AS võõrustamast ja järgmisel aastal kohtume juba mõne teise ettevõtte juures!