Paul seekord väravaid ei löönud. Foto: Cristel Jakobson
29. aprill  Kalevi Keskstaadion kell 19:00
Pealtvaatajaid: 43

FC Elva koosseis:
1-Käkk , 18-M.Kuresoo , 2-Sikk, 6-Kütt, 3- Thomson, 20-Maidla, 7- Kerro (64. 21- Timm ) ,15-Samoilov ( 79. 4-Bussov) , 17-J.Kuresoo, 14-Frei (60. 8-Tinn), 9- Joandi
Pingil: 12- Toom , 8- Tinn, 16-Karro, 21- Timm, 4-Bussov

Esiliiga B teises ringis läksime vastamisi jällegi Tallinna Kalev II võistkonnaga. Esimene mäng nädalapäevad varem oli lõpppenud Kalevi minimaalse paremusega. Mehed läksid mängule vastu tahtmisega eelmise mängu kaotus tasa teha. Kohe alguses aga said meie lootused hoobi. 4. minutil sai Kalevi mängija meie paremalt äärelt läbi ja koksas varbaga palli võrku. Seis 1-0 Kalevile. Olime kiirest väravast ehmunud ja läks aega kuni ennast päris käima saime. Võtsime kontrolli enda kätte ja otsisime võimalusi. Vastased istusid oma väljakupoolel
ja proovisid kontrarünnakutega. Kummagil võistkonnal aga enne poolaja vilet võrku sahistada ei õnnestunud.

Teine poolaeg jätkus sealt kus esimene pooleli jäi. Meie hoidsime palli ja vastased kaitsesid. Pall liikus kiiremini kui esimesel poolajal ja seetõttu tekkis rohkem teravust. Korra oli ka penalti hõngu tunda aga vilemees vaikis. Kalev vajus aga üha sügavamale, mida ei saa neile
ka ette heita. Mida aeg edasi seda sirgjoonelisemalt me väravat otsisime. Pikad pallid aga edu ei toonud ja pidime jällegi vastu võtma minimaalse kaotuse.

Järgmine mäng on meie meestel Tartus, kui 8. mail astutakse vastu Tartu JK Tammeka U21 võiskonnale.
Suur aitäh fännidele, kes olid meid Tallinna toetama tulnud!!