Sillamäe duubel alistati suureskooriliselt!

FC Elva oli vastasest mänguliselt üle ja sai teenitult võidu!            Foto: Liina Ivask / Hooaeg 2014
15. märtsil Sillamäe kunstmurul kell 14:00
Sillamäe Kalev II - FC Elva 1:5 (1:1)
Väravad: 44. Daniil Mironov - 43. Tarmo Kerro, 55., 64. Ats Joandi, 76., 90+1. Jürgen Kuresoo
Hoiatused: 20. Dmitri Gussev, 69. Pavel Aleksejev - 60.,72. Martin Thomson, 74. Ats Joandi, 80. Andris Altsaar, 87. Deniss Samoilov
Eemaldamine: 72. Martin Thomson
Pealtvaatajaid: 110

FC Elva: 1-Käkk, 18-M.Kuresoo, 6-Kütt, 3-Thomson, 11-Altsaar, 8-Tinn, 15-Samoilov (90. 4-Bussov), 9-Joandi (87. 14-Frei), 17-J.Kuresoo(90+2. 2-Sikk), 5-Raido Kuus(76. 19-Tammeorg), 7-Kerro.
Varus: 2-Sikk, 4-Bussov, 10-Kiho, 14-Frei, 19-Tammeorg, 20-Tani, 21-Timm.

Statistika*                   I poolaeg        II pooaleg        Kokku
Ohtlikud rünnakud:      9:5                   6:12                  15:17
Pealelöögid:                 4:3                   6:6                    10:9
Raamidesse:                2:1                   4:3                    6:4
Blokeeritud:                  0:1                   1:1                    1:2
Nurgalöögid:                 3:1                   1:1                    4:2
Vead:                            5:12                  4:3                   9:15
Suluseisud:                   2:0                   0:1                    2:1
* FC Elva näitajad eespool

I poolaeg

Sarnaselt esimesele mängule alustasid mõlemad meeskonnad kohtumist ettevaatlikult. Keskenduti kaitsele ja oodati vastase eksimust. Kõige selle juures olid paremad võimalused FC Elval. Poolaja keskel sai Jürgen Kuresoo mööda mitmest vastasest vasakul äärel ja lõi seejärel peale. Tugev löök lendas vastu posti ja sealt auti. Pika surve tulemusena sai FC Elva lõpuks teenitud värava, kui Tarmo Kerro ennetas karistusalasse antud söödule joostes vastaste väravavahti. Kerro lükkas palli väravavahist mööda ja jõudis seejärel palli varbaga kaitsja nina eest väravasse lükata. Vastaste vastuvärav tuli kohe järgmisel minutil. FC Elva keskkaitsja ja väravavaht eksisid omavahelisel suhtlusel ja kumbki ei läinud lõpuks palli peale, mille vastaste ründaja vahelt napsas. Seejärel andis ta palli värava ette, kus tema kaaslane selle tühja väravasse lõi. FC Elva mängijad olid pettunud, et nad poolaja lõpus sellise apsaka läbi lasid.

II poolaeg

Teisel poolajal muutus mäng pisut lahtisemaks ja FC Elva kasutas oma võimalused hästi ära. Vastaste kaitsjad jäid FC Elva ründemängijate kiirusega tihti hätta. Ats Joandi viis FC Elva 2:1 juhtima, kui Raido Kuusi poolt pikendatud sööt läks vastaste kaitseliini taha. Ats tegutses olukorras rahulikult ja tõstis palli ilusti üle vastu jooksnud väravavahi. Ka järgmise värava lõi Ats. Tema sooritatud tugev karistuslöök osutus väravavahile püüdmatuks. 72. minutil muutus olukord FC Elva jaoks raskemaks, sest Martin Thomson teenis oma teise kollase kaardi ja FC Elva pidi jätkama vähemuses. Kuigi vastase surve FC Elva väravale oli päris ohtlik, ei suutnud nad sellest kasu lõigata. Nende löögid ei olnud piisavalt täpsed ja Arvo Käkk sai nendega püüdmisega hästi hakkama. Hoopis FC Elva oli see kes lõi veel väravaid. Jürgen Kuresoo pääses oma kiiruse abil kahel korral väravavahiga silmitsi ja ta ei eksinud kummalgi korral. Jürgen lõi kohtumise viimase veerandtunni jooksul kaks väravat.

Mängu väravad:

Järgmine mäng Esiliiga B-s on järgmisel pühapäeval, kui sõidame külla FC Ararat TTÜ-le.