Mitmed toetajad panustavad noortetöö kvaliteedi tõusu


Foto: Taavi Kors / Pilt on illustreeriv (Pitea Summergames 2013)

Aasta esimeste kuudega on sõlmitud mitmeid kokkuleppeid erinevate ettevõtetega. Toetuse eesmärk on kõigil ühine, aidata noortel osa saada järjest kvaliteetsemast noortetööst. Kõik toetused on sihtotstarbelised ja ei kuulu palgafondi suurendamiseks. Suurem osa läheb turniiride osavõtumaksudeks, laagrite korraldamiseks, varustuse soetamiseks ja treenerite koolitamiseks.
Toetajad vanuseklasside kaupa:FC Elva II 1999 ja varemad

Peatoetajatena jätkavad OÜ Mapri ja Balti Vara Fassaadid OÜ. Panus on mõeldud Eesti meistrivõistluste osavõtumaksu- ja transpordikulude katteks.FC Elva 2000-2001

Peatoetajana jätkab Mapomets OÜ ja transpordi partnerina jätkab Kimar Transport OÜ. Toetus on enamjaolt Eesti noorte meistrivõistluste pikkade sõitude katteks ja laagri korraldamiseks juunis.FC Elva 2002-2003

Eelmisel reedel sõlmiti kaheaastane leping Rainter OÜ-ga, millega panustatakse turniiride osavõtumaksude, laagri korraldamiseks, treenerite koolituseks ja lapsed saavad esinduspusad -50% soodsamalt. Lisaks noorteturniiride Elva Cup ja FC Elva Indoor Cup läbiviimiseks.

Rainter OÜ juhatuse liikme Raido Kübar sõnul soovis ta igati kaasa aidata tublide FC Elva noorte arengule. 

"Me oleme väga õnnelikud, et suudame klubiga siduda ettevõtteid ja inimesi, kellele läheb korda laste huvihariduse kvaliteet. Raido Kübar on juba üks paljude hulgast, kes aitavad meie plaane ellu viia FC Elva noortesüsteemi heaks."võttis kokku klubi tegevjuht Marek Naaris.

FC Elva 2004-2005

"Konkreetsete pakkumisteni selles vanuseklassis pole me veel jõudnud, aga töö käib! Kui keegi tunneb huvi aidata kaasa selle vanuseklassi tegemistele, siis võib alati ühendust võtta klubi juhtkonnaga." selgitas 2004-2005 vanuseklassi hetkeseisu Naaris.FC Elva 2006-2007

Sarnaselt 2002-2003 poiste toetajaga on sõlmitud kaheaastane leping ka OÜ Almariga, millega panustatakse samuti turniiride osavõtumaksudeks, laste esinduspusade -50% soodustusega soetamiseks, treenerite koolitusele, Elva Cup´i- ja FC Elva Indoor Cup´i läbiviimiseks.

"Pikaaegne Elva linnameeskonna harrastusjalgpalluri Margus Malkus otsustas samuti klubi tegemisi toetama hakata. OÜ Almar on varasemalt toetanud turniiride läbiviimist, aga nüüd on võimalus 2006-2007 poistele veel rohkem pakkuda!" tundis Naaris heameelt.

"Nooremate poiste tegemistel hetkel suuri lisakulusid pole. Korraldame neile klubisiseseid mängude päevi ja võimalusel teeme treeningmänge teiste ümbruskonna klubidega.
Samuti tuleb meil teha ära suur töö ja leida abilisi tütarlaste tegemiste toetuseks. Sellel aastal on meil meistrivõistlustel kolm võistkonda ja ootatud on kõik pakkumised meie tütarlaste tingimuste tugevdamiseks." selgitas klubi kohustusi Naaris.