Noorele duubelvõistkonnale suur kaotus liigastFoto: FC Tartu / Pilt on illustreeriv

Reedel 17. mail pidi noor duubelvõistkond tunnistama füüsiliselt tugevate Imavere mängijate suurt üleolekut. Rohkete vigastuste tõttu olid koosseisust puudu mõlemad Elva väravavahid, olulised kaitsemängijad ning kogemustega poolkaitsjad.
17. mai kell 19:00 Imavere väljak, IV. liiga 6. voor
SK Imavere Forss vs FC Elva II  16:0 (7:0)
Väravad: 8., 21., 40., 46., 56., 72., 83. Arula, 60., 63., 74., 90. Ellram, 41., 50. Liiv, 2. Kiisk, 10. Imsi, 39. Tillemann
Hoiatused: 70. Riik - 77. Teemant
Eemaldamised: -
Kohtunik: Jaanus Allas
Pealtvaatajaid: 50

FC Elva II: Gero Mekk, Gennadi Judin (46. Ott Alekõrs), Kerdo Puusalu, Oliver Käkk, Kristjan Kumberg (61. Kaimar Mekk), Sten Teemant, Silver Kiho, Andris Altsaar, Andres Bõkarev, Gen Alev, Karl-Markkus Põldmaa (46. Paul-Feliks Frei)

Mitmed vigastustega eemale jäänud mängijad panid oma võistkonna väga raskesse seisu, kus Elva väravas ja kaitseliinis pidid olude sunnil mängima noored, kellele puudub kogemus neil positisoonidel. Eelmisel hooajal mitmes mängus 10 väravat löönud Imavere ründeliini ohtlikus oli selge juba enne mängu algust. Duubli noored jäid väljakul aga korraliku ettevalmistusega Imavere mängijatele alla nii kiiruse kui ka vastupidavusega, mis sai ka saatuslikuks. Füüsiliselt väga tugeva ründeliini ning keskväljaga vastased ründasid teravalt peale palli võitmist pea alati nelja mängijaga ning kiired liikumised ja söödud tekitasid ründajatele värava lähedal momente, kus realiseerimisega hätta ei jäädud. Noortele duubli mängijatele tõestas see mäng konkreetselt, kui oluline on hea füüsiline ettevalmistus, mille poolest jäädakse hetkel veel oma liigas vastastele alla.

Järgmine mäng JK Tammeka III vastu pühapäeval 26. mail kell 14:00 Elva linnastaadionil.