Naiskond kaotas tabeliliidrile

Pühapäeval (04.08) sõitis naiskond külla 13. vooru mänguks Pärnu JK II naiskonnale. Mängu avavile kõlas kell 17:00 Pärnu Raeküla staadionil.

Naiskond koduses mängus vs Pärnu JK II / FOTO: Cristel Jakobson
Pärnu JK II (N) - FC Elva (N) 4:0 (2:0)
1:0 41' Elizaveta Rutkovskaja
2:0 43' Liisa Kalista Sapas
3:0 53' Elizaveta Rutkovskaja
4:0 65' Elizaveta Rutkovskaja

Hoiatused: -
Eemaldamised: -
Pealtvaatajaid: 18

Peatreener Deniss Samoilov: "Vastane oli tasemel ning seekord polnud meil võimalustki. Hea meel Reili üle, kes tegi väga hea mängu."

Mängu parim mängija Reili Rehme: "Mäng Pärnu JK II-ga oli väga raske ja platsilt läksin ära kurbade mõtetega, sest kaotasime. Ma usun, et andsime võistkonnana vähem, kui oleks võinud. Enamus mänguajast mängisime vastaste taktikepi järgi ja väga raske oli oma mängu käima saada ja ka ohtlike olukordi tekitada. Kui mõelda eelmisele mängule Pärnuga, siis näitasime, et oleme võimelised palju paremini mängima. Seekord olid vastased väga tugeva koosseisuga ja mängisid väga-väga hästi. Järgmine mäng on JK Tallinna Kalevi II naiskonna vastu, kus on kõige olulisem kaitsetöö. Kui on rünnaku võimalus, siis peame sinna suuremate jõududega jõudma ja lõpuks neid väravaid lööma hakkama, mis siiani õnnestunud kahjuks ei ole. Ootame kõiki fänne platsile, teeme uue publikurekordi ja võidame selle mängu ära!"

Naiskond võtab juba 18. augustil kodus vastu JK Tallinna Kalevi II naiskonna. Mängu avavile kõlab 18.08 kell 13:00 Nike Arena Elva kunstmuruväljakul. Naiskond võitleb lõpuni. Tule võitle koos meiega ning tule ela naistele kaasa!