Esmakordselt toimunud Milan Junior Camp Elva jättis kustumatu mulje


Foto: Marek Naaris / Laagri eduka lõpu tähistamine 

Mööduval nädalal esmaspäevast reedeni sai Elva linnastaadionist mööda sõites näha tavapäratut pilti. Nimelt oli väljakul palju puna-musta riietatud noori, kes kõik usinalt AC Milani jalgpallikooli treenerite metoodika järgi töötasid.
Esimesse laagrisse registreerus 53 osalejat Elvast, Otepäält, Tartust ja Tallinnast, nende hulgas ka üks väga vapper tüdruk. Nädala jooksul tegid kõik läbi meeletu arengu ja viisid oma taseme kõvasti edasi. AC Milani treenerid kiitsid noorte üldist taset ja panid südamele, et igaüks teeks kõvasti tööd ja näitaksid ennast järgmisel aastal veel tugevamast küljest.
Ciacomo Uggeri 13.a noormees Tartust - "See oli mu elu parim nädal! Tänan, Isa ja Ema!" 

"Kokkuvõttes läks kõik väga hästi, kui paar kuud enne laagri toimumise tähtaega oli veel kõik segane, siis järelejäänud ajaga suutsime teha ära nii palju, et laagrisse tuli lõpuks 53 osalejat. Kindlasti oleks saanud palju paremini ja eesmärk oli 60 osalejat." selgitas tagamaid Naaris. 

"Minu jaoks polnud selle laagri korraldamise juures midagi keerulist, kuna AC Milan on maailma jalgpalliajaloos üks edukaim klubi, ainuüksi see nimi meelitab laagrisse palju noori. Esimese korra järel saime teada, mida peaks järgmisel aastal turunduses muutma ja kuidas lähenema, et suuremale ringile üritust tutvustada.
Laagris osalemise hind on hoopis kõrgemast klassist ja samuti ka töö mida tehakse laagrisse tulnud noortega oodatud tasemel. Hinna ja kvaliteedi vahe on selgelt paigas!" lisas Naaris.

"Tänu Milan Junior Camp´ile saavad Eesti noored võimaluse veel rohkem silma jääda tipptegijatele. Paljude laagrisse tulnud noorte hoiakust oli näha, et endale on seatud kõrged sihid ja nende nimel ollakse valmis tegema tööd ning ka kannatama. FC Elvale on see samuti väga kasulik, koostöö tugevate treeneritega avardab meie treenerite silmaringi. Boonusena saime AC Milani noortetöö metoodika, millesse tuleb nüüd peale hooaega tõsiselt süvenema hakata." võttis lõpetuseks kokku laagri korraldaja Naaris.


Foto: Marje Kudisiim / Taga vasakult Elisabet Spina, Oskar-Miko Reedi, Patrizio Billio ja Marek Naaris. Esireas Stefano Chiussi, Ruuben Jaagant ja Karl-Gustav Toom.

AC Milani töötajad jäid väga rahule treeningtingimustega, FC Elva treenerite tööga ja rahuliku puhta loodusega. Suurepärane keskkond suurlinna noortele suve veetmiseks!Laagri parimaks mängijaks tunnistati Robin Paring, kes sai AC Milani noore tähe Stephan El Shaarawy mängusärgi koos autogrammiga.

Plaanide järgi toimub järgmine laager 10.-14. august 2015 Elvas!