JK Luunja alistati koduseinte toel tulemusega 1:0

Eelmisel pühapäeval toimunud kohtumises vajas FC Elva ainult ühte väravat, et tulla mängust välja võitjana. Võiduvärava autor selles mängus oli Mihkel Kuresoo, kellele tegi eeltöö Raido Kuus. Võiduga tõusis meeskond taas viiendale kohale.

Pealtvaatajad: 151

FC Elva: Arvo Käkk, Karl Mark (46. Kaupo Süld), Karl Bussov, Veiko Kütt, Veiko Haan, Taavi Aasmäe, Jürgen Kuresoo, Kaarel Tinn, Mihkel Kuresoo, Raido Kuus (76. Oliver Käkk), Tarmo Kerro (89. Kerdo Puusalu)

Pildid mängust - Karina Kompus

Pildid mängust - Siim Ivask

Liigatabel

FC Elva järjekordne liigamäng toimus väga palaval suvepäeval. Päike tegi liiga juba soojendusel ja oli teada, et mäng saab olema raske, sest korraga tuli vastu astuda nii tugevale JK Luunjale, kui lõõskavale päikesele. Elva mehed alustasid aktiivselt tekitades mitmeid ohtlike olukordi, kuid hoopis vastased said 10 minutil suurepärase võimaluse. Kaitsjate kergest apsakast pääses Luunja ründaja kolmelt meetrilt löögile, aga uskumatul kombel suutis ta sellest olukorrast palli üle tühja värava saata. See oli äratus Elva mängijatele ja edaspidi kontrolliti mängu kindlamalt ning peamine võitlus toimus keskväljal.
Peale väravateta lõppenud esimest poolaega jätkus võrdsete heitlus ka teisel poolajal, kuniks 52. minutil anti pikk diagonaalsööt vastaste kasti, kus Raido selle otse õhust Mihkel Kuresoole suunas. Koos Kaarel Tinniga keskväljal FC Elva mänge dirigeeriv poolkaitsja näitas külma närvi ning lõi palli otse õhust vastaste väravavõrku.
Värav tegi FC Elva olukorra lihtsmaks, sest nüüd pidi vastane suuremate jõududega ründama hakkama, mis omakorda andis rohkem ruumi Elva ründajatele. Kaitse toimis ning pigem olid kodu võistkonnal paremad momendid väravate arvet suurendada, kui vastastel viigini jõuda. Kohale tulnud 150 inimest võisid rõõmustada 1:0 võidu üle.