Hooaeg algas esinduse jaoks derbimänguga Welco vastu!

Meeste Esiliiga hooaja esimene mäng oli põhimõtteline derbikohtumine Tartu JK Welcoga. Võitluslikus mängus võitlesid meie mehed siiski välja 2:2 viigi, kuigi mängu alustati 2:0 kaotusseisuga.

Tänane väravalooja Veiko Kütt aktsioonis Tartu JK Welco vastu / FOTO: Cristel Jakobson

Hoiatused:
38' Kevin Ingermann (Tartu JK Welco)
28' Martin Thomson (FC Elva)

Mänguolud: +2, vihmane ilm; kunstmuru heas seisukorras
Pealtvaatajaid: 135
Peakohtunik: Elar Tarkus
Abikohtunikud: Silver Sepp, Thor Vaas
Neljas kohtunik: Petteri Schultz

FC Elva põhikoosseis: Arvo Käkk, Remi Kõivik, Veiko Kütt, Martin Thomson, Henri Härm, Tarmo Kerro, Kaarel Tinn, Veiko Maidla, Markus Lokk, Jürgen Kuresoo, Paul-Feliks Frei.

Vahetusmängijad: Karl Kruus, Naatan Simeon Tamm, Karl Bussov, Deniss Samoilov, Ats Joandi, Jasper Reilson.

Tartu JK Welco põhikoosseis: Edgar Leht, Markus Herman Tiik, Karl Joosep Mark, Kevin Ingermann, Artur Laks, Miikael Tuus, Karl Markus Kõivastik, Markus Jõgi, Mikk Valtna, Priit Peedo, Kristofer Reinberg.

Vahetusmängijad: Rudolf Stenar Saluoks, Joonas Luts, Andres Verst, Sander Tõnissoo, Eero Pärn, Rain Näkk, Andree Porila.

Loe mängueelseid kommentaare SIIT

Esmalt Annelinnas toimuma pidanud mäng viidi üle Tartu Sepa staadionile külma tõttu, mis paar päeva tagasi hoogsalt tagasi tuli.

Liigahooaja esimene kohtumine FC Elva ning Tartu Santose ja Tartu Welco ühismeeskonna vahel oli sütitav juba avaminutist peale. Väga võitluslik mäng kulmineerus mitmete ohtlike ja jõuliste vigadega. Paremini sai mängu sisse kodumeeskond, väga märjal väljakul mängis Welco lihtsamalt ning panustas keerulistele ilmaoludele, Welco plaan töötas ning 21. minutil olime juba 0:2 kaotusseisus meie enda pisikeste eksimuste tõttu. Alles esimese poolaja lõpus saime mängu sisse, lõpuks vähendas Veiko Kütt kaotusseisu üheväravaliseks.

Teisele poolajale astusime vastu hoopis teise suhtumisega, palu agressiivsemalt ning näljasemalt. Kuigi Elva mehed hoidsid palli ning otsisid võimalusi, siis tartlased suutsid kontrarünnakutest tekitada mitmeid häid võimalusi. Mängu lõpp oli kindlalt Elva meeste oma, viigivärava löönud Martin Thomson ning kogu meeskond ei rahunenud ja proovis tuua kolm võidupunkti koju, kahjuks kõlas enne lõpuvile.

FC Elva tänab kõiki fänne, kes tulid esindusmeeskonda toetama!
Esindusmeeskond mängib ima järgmise mängu juba 17. märtsil Elva Nike Arenal, kui külla sõidavad Tallinna Kalev U21 meeskonna mängumehed. Mängu avavile kell 13:00! Tule toeta omasid!