FC Elva U17 tüdrukud suutsid väärtuslikud kolm punkti koju jätta!

Foto: Cristel Jakobson
Võõrsil kaotasid FC Elva U17 tüdrukud Nõmme Kalju FC U17 tüdrukutele 0:3, kuid meie tüdrukud näitasid, et kodustaadionil neist nii lihtne jagu saada siiski pole ja sahistasid ise Nõmme Kalju tüdrukute võrku 3 ilusat väravat!

16.08.2017 kell 15:00 Elva Linnastaadionil.

FC Elva U17 vs Nõmme Kalju FC U17 3:0.
Väravad:
7. Sirli Mark, 43. Daniela Jesin, 77. Älex-Sandra Piiroja.
Hoiatused:
Eemaldamised:
Pealtvaatajaid:
6

FC Elva U17: Sascya Assak, Ketlin Štšerbakov, Sofia Matvejev, Sandra Kuus, Annabel Jesin, Daniela Jesin, Kätlin Karjus, Kätriin-Elise Pahva, Christina Vink, Kelli Liivat (64. Älex-Sandra Piiroja), Sirli Mark (64. Kaisa Kesa)

Mängujärgsed kommentaarid:

Kaitsja Sandra Kuus:
 "Mängupilt polnud päris selline nagu oleks võinud eeldada, palju oli eksimusi. Kuna vastased mängisid juba üsna alguses vähemuses muutis see mängupildi teistsuguseks, vastased mängisid kaitsvalt ning sellepärast pidime näitama kiiremat mängu."

Poolkaitsja Kätlin Karjus: "Mängupilt polnud just midagi väga head, kuna vastaste taktika oli teistsugusem, sest nad mängisid juba päris mängu alguses vähemuses ja see ajas meid natukene segadusse, aga me siiski suutsime olla vastastele ohtlikud, saime hakkama ka palli hoidmisega ning hästi tuli välja ka teravuse tekitamine vastaste värava all."

Järgmine mäng juba 23.08.2017 kell 18:30 Elva Linnastaadionil JK Tallinna Kalevi tüdrukutega.
Ootame teid platsi kõrvale kaasa elama!