FC Elva noormees Harold-Aron Kangur mängis TSV München 1860 ja FC Augsburgi vastu

Foto: Alina Pill / Harold-Aron Kangur Balti Jalgpallikooli värvides

Möödunud nädalavahetusel osales meie klubi noor mängumees Harold-Aron Kangus koos Balti Jalgpallikooli poistega Poola, Tšehhi ja Saksamaa turneel. Saksamaal toimunud turniiri jaoks tehti vahepeatused, kus kohtuti treeningmängudes Varssavi Legia (POL), Viktoria Plzeni ja Praha Sparta (CZE). 
Suvel 5. juulil Nike Arena Elva kunstmurustaadionil toimunud talendilaagri järel, kutsuti mõned poisid osalema Balti Jalgpallikooli poolt pakutavatesse projektidesse. Üks sellise taseme vääriline noormees oli meie Harold-Aron Kangur (9). Kes võttis Balti Jalgpalli sama vanade poistega ette pika ja väsitava teekonna. Projekti eestvedaja kiitis poissi kui ühte grupi parimat sellel pikal turneel. 

14. september 

BFS vs Varssavi Legia 1:11

15. september

BFS vs Praha Sparta 3:6

16. september 

BFS vs Viktoria Plzen 5:7

17. september 

Turniir Saksamaal, kus osalesid teiste hulgas ka FC Bayern München, RB Leipzig

BFS 0 vs 2 TSV 1860 München (GER)
BFS 0 vs 2 Jahn Regensburg (GER)
BFS 0 vs 0 SPVGG Unterhaching (GER)
BFS 1 vs 0 SG Herrieden (GER)
BFS 0 vs 1 FC Augsburg (GER)
BFS 0 vs 0 Greuther Furth (GER)
BFS 0 vs 1 Victoria Aschaffenburg (GER)

Foto: Alina Pill / Harold-Aron Kangur (nr. 7)

Kokkuvõttes saavutati turniiril väärikas 12. koht. 

Harold-Aron Kangur: "Kõik mängud olid ettearvatust palju raskemad, aga ma tahaksin seda kohe uuesti kogeda!"

Marek Naaris projekti Eesti esindaja: "Vägev kogemus poisile! Järgmine aasta toimub sarnane talendilaager kindlasti uuesti, sest me vajame eeskujusid igal tasemel ja on vaja näidata, et õige suhtumisega võib Elva poiss ka suurklubidega mängida. See on olnud minu kui klubijuhi üks peamisi missioone, et meie mängijad saaksid enda potentsiaali realiseerida ja vajadusel ka edasi liikuda, kui meie ise pole enam piisavalt head. Me oleme pidevas arengus ja seda ei tohi iseenesest mõistetavalt võtta. Iga treener ja asjapulk peab tegema väga kõvasti tööd, et tekiks tugevam trennikultuur ja inimesed võtaksid omaks teised harjumused. Minu süda on rahul, sest kõik vaev, mis sellesse projekti panin sai kuhjaga tasutud Haroldi näol."