FC Elva langes Väikeste karika poolfinaalis

19. augustil toimus Väikeste karika 1/2 finaal kohtumine, mille FC Elva kaotas tulemusega 0:2. Tabasalu eest tegid skoori Antti Arst ja Indrek Rist. Meeskonda ei suutnud kaotusest päästa ka kaasa sõitnud 14 fänni.
19.08.2011 kell 19:00 Väikeste karikas 1/2 finaal, Tabasalu staadion
Tabasalu PK - FC
Elva  2:0 (1:0)
Väravad: 24. Antti Arst, 78. Indrek Rist
Hoiatused: 56. Lauri Senješ, 58. Rivo Reinson - 41. Kaarel Tani, 56. Karl Bussov

Tabasalu PK: 1-Pihor, 14-Strazev, 5-Mardo, 28-Anton, 9-Taska, 26-Rist, 8-Reinson, 10-Arst, 7-Martinson, 55-Senješ (74. 24-Pruus), 19-Tämmo (84. 16-Tõrs).
Varus: 24-Pruus, 4-Schwede, 30-Siim, 23-Krumm, 21-Kiolein, 3-Lillemets, 6-Tõrs.

FC Elva: 1-Käkk, 4-Bussov, 5-Rando Kuus, 2-Haan, 10-Tani, 3-Soonberg, 8-Tinn, 14-Eichelmann (46. 11-Raido Kuus), 17-J. Kuresoo, 9-Širokov (46. 7-Kerro), 18-M. Kuresoo.
Varus: 11-Raido Kuus, 7-Kerro, 15-Samoilov, 19-Vorobjovski.

Mänguolud: +16, päikesepaisteline ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 61
Peakohtunik: Jaan Roos
Abikohtunikud: Maaren Olander, Grigori Ošomkov

Lühidalt mängust, esimesel poolajal domineeris rohkem Tabasalu ja suutis ka värava lüüa. Päike oli eriti madalale langenud ja selle tõttu ei näinud Käkk päris hästi palli lendu, mis lõppes Tabasalu väravaga! Poolaja alguses olid head momendid ka FC Elval, esimesel korral tabas Jürgen Kuresoo löök väravavahti abiga väravaposti ja teisel korral lendas Mihkel Kuresoo löök värava eest üle. Palju pahandust tekitasid Tämmo ja Šenjes, kelle pidurdamiseks kasutati liiga palju keskvälja meeste abi, mille tõttu tekkisid suured lõhed mänguehituse faasis.
Teisel poolajal FC Elva mäng paranes oluliselt, jälle võis näha "oma mängu". Kuid kitsal väljakul ei õnnestunud tugevate kaitsjate vahelt läbi pugeda. FC Elva teise poolaja parima võimaluse eest hoolitses Soonberg, kelle üle puusa tehtud löök jällegi väravaposti raksatas. Viik oli väga lähedal. Elvakate mäng muutus ründavamaks, sellega tekkis Tabasalule palju ruumi kontrarünnakuteks. Mitmel korral päästis meeskonna vanameistri vastupidavus, aga ühel korral jäi sellest väheks. Tabasalu kiirrünnakust sündis 0:2, kui esimese löögi suutis Käkk tõrjuda, siis järel löök maandus juba püüdmatult lati all. Mängu võitmine või viigistamine muutus ainult raskemaks, aega oli väga vähe järgi jäänud.
FC Elva võitles lõpuni, aga sellest jäi täna väheks. Viimati 8. mail Põlva FC Lootosele kaotanud meeskond pidi tunnistama Tabasalu PK paremust (mängude jadasse pole arvestatud kohtumist FC Floraga).

Järgmine kohtumine 28. august kell 18:00 Elva linnastaadionil, kus FC Elva kohtub Tartu Ülikool Faubaga.