FC Elva II võitis derby kohtimises FC Lootose esindust 2:0

Algkoosseis Põlva FC Lootos vastu / Foto: Marek Naaris

Laupäeval toimunud 3. vooru kohtumises said duubli mehed jagu igipõlisest rivaalist FC Lootosest. Väravate eest hoolitsesid Henry Eichelmann ja Romet Pastak. Kiiduväärt tööd tegi kogu võistkond, taga hoiti värav puutumatuna ja keskväljal kontrolliti olukorda hästi. Võiduga kerkis duubel hetkel tabelis neljandaks.
14.04.2018 kell 12:00 Nike Arena Elva
FC Elva II vs Põlva FC Lootos 2:0 (1:0)
Väravad: 40. Eichelmann, 64. Pastak
Hoiatused: 
Eemaldamised: 
Pealtvaatajaid: 37

Algkoosseis:


Vahetustest:

40. min Kravtšenko -> <- Ainar Ivaste
46. min Kerro -> <- Kadastik
72. min Chilaya -> <- Roosmann


Mängija Laur Tammeorg kommentaar: "Põlva FC Lootose vastu läksime mängima soosikutena, kuid nad olid eelmises mängus võitnud tugevat Valga FC Warriorit ning seetõttu proovisime kohe mängu algusest peale vastast kõrgelt- ja agressiivselt survestada. Üldjoontes saab tänase mänguga väga rahule jääda - kaitse pidas ja ründefaasis olime teravad, kuid olukordade lõpetamistega peame veel vaeva nägema. Positiivne on veel see, et saame iga mänguga järjest enesekindlamaks ja kokkumäng toimib hästi. Üleskutse ka publikule - neljapäeval mängime RL Kohtla-Nõmmega ja nii mitmedki mehed lubasid enda selle hooaja esimese värava lüüa! Tulge kaasa elama!"

Peatreener Marek Naaris kommentaar: "Eelmise mänguga võib jääda täitsa rahule, täiuslik mängust jäid puudu veel mõned kindlad realiseerimata momendid ja oma tegevustega tekitasime vastastele kaks võimalust. Nagu kapten kommenteeris, siis mäng läheb järjest paremaks. Kõige kurvem, et olime esimesel poolajal sunnitud tegema kaks planeerimata vahetust, Miša ja Kerro tuleb kiirelt mängukorda saada. Esmaspäeval teeme trenni, käime üle olukorrad, kus saame olla täpsemad ja seeläbi saavutada oma eesmärke. Neljapäeval on meie taseme karikamäng, teades neid mänge, siis tase madalama liiga võistkondade vastu võib tulla üllatusi, kui neid alahinnata. Eesmärk mänguks on teha kokkulepitud tegevusi ja ületada vastast võistkondlikult igas faasis."

Liigatabel


Järgmine mäng 19. aprill kell 20:00 Nike Arena Elva, kui Väikeste karikavõistluste 1/32 finaalis tuleb vastu Kohtla-Nõmme Rahvaliiga tasandilt.