FC Elva alistas linnastaadionil Navi Vutiseltsi 5:1

Elva linnastaadionil toimunud kohtumises ei andnud elvakad Navi vutimeestele võimalust, võites mängu tulemusega 5:1. Kohtumist oli jälgima tulnud ligi 100 jalgpallihuvilist. Enne meeste mängu toimus noorte kohtumine, milles FC Elva D1 alistas Tartu FC Santos D1 tulemusega 8:2.
22.05.2011 kell 18:00 III-liiga Lõuna 7. voor, Elva linnastaadion
FC Elva vs Navi Vutiselts 5:1 (2:1)
Väravad: 10., 90.+1.pen. Kuresoo, 43. Tinn, 82. Samoilov 90.+3. o.v. Needo - 28. Vainula
Hoiatused: 66. Soonberg
Eemaldamised: -
Peakohtunik: Jan Klaasen
Abikohtunikud: Paul-Matis Türnpuu, Andres Bõkarev
Pealtvaatajad: 95

FC Elva: Arvo Käkk (89. Ergo Leppik), Karl Bussov (84. Riho Männiste), Rando Kuus, Veiko Haan, Veiko Kütt, Henry Eichelmann (72. Deniss Samoilov), Jürgen Kuresoo, Evert Soonberg, Kaarel Tinn, Raido Kuus (84. Erki Vorobjovski), Taavi Aasmäe

Esimest korda sellel hooajal võõrustas FC Elva oma vastaseid Elva linnastaadionil. Kodumängule lisasid vürtsi muusika, teadustaja ja kohale tulnud ligi sada pealtvaatajat, kes said nautida ründavat jalgpalli ning omadele kaasa elada.
Mäng algas kohe elvakate domineerimisega, oli teada, et vastased langevad oma poolele ja üritavad ära kasutada FC Elva eksimusi rünnakufaasis. Mõne võimaluse luhtamise järel sai 10. minutil vabalt löögile Jürgen Kuresoo, kes kodumeeskonna 1 : 0 juhtima viis. Mäng jätkus samas rütmis, kuni Navi karistas ebakindlalt tegutsenud FC Elva tagaliini ja väravavahti, lüües mänguseisuks 1 : 1. Elvakad said sellest üle ja jätkasid oma mängujoonist. Poolaja lõpus kandis surve vilja, Tinn viis kodumeeskonna uuesti juhtima.
Teisel poolajal jätkus mäng Navi väljakupoolel, tekkinud olukordade realiseerimisel ei olnud tihti õnne. Navi võitles nagu oleks mänguseis nende kasuks või viigiline. 82. minutil lõi vahetusmees Samoilov 3 : 1, nullides sellega ka Navi võitlusvaimu. Kuresoo lisas mängu lõpus veel kaks väravat, tehes mängu lõppseisuks 5 : 1.

Järgmine kohtumine Elva linnastaadionil juba 28. mail kell 12:00, siis võõrustatakse Viljandi JK Tulevik II nimelist meeskonda.

FC Otepää - Põlva FC Lootos 0 : 4
Viljandi JK Tulevik II - Tartu Ülikool Fauna 4 : 0
EMÜ SK - Valga FC Warrior II 1 : 0
Jõgeva SK Noorus-96 - Võru JK 1 : 5
FC Tabivere - JK Welco Elekter 3 : 1