Mehed alistasid põnevuslahingus Põlva FC Lootose

Foto on illustreeriv

17.vooru põnevaimas mängus kohtusid FC Lootos ja FC Elva II. Kevadel jättis FC Lootos elvakad kodus kuivale, siis seekord vastas FC Elva II võõrsil samaga. Märkimisväärne on fakt, et Lootosparkil löödi FC Lootosele alles esimesed väravad vastaste poolt. Enne seda mängu oli sisse lastud üks pall, aga see oli ka FC Lootose mängija omavärav. FC Elva võitis mängu Soonbergi ja Raido väravatest 2:1.
Pealtvaatajad: 15

FC Elva II: Aimar Tamm, Rando Kuus, Veiko Kütt, Veiko Haan, Karl Bussov, Mihkel Kuresoo, Kaarel Tinn (85. Andreas Tobreluts), Kaarel Tani, Evert Soonberg, Raido Kuus, Taavi Aasmäe (62. Tarmo Kerro)

Varus: Arvo Käkk

FC Elva sõitis külla põlisele rivaalile FC Lootosele. II-liiga kursil püsimiseks tuli kindlasti võõrsilt kolm punkti noppida.
Mängu alguses ei suutnud elvakad kuidagi kunstmuruga harjuda ja tuli õnnejumalat tänada, et põlvakad oma häid momente ära ei kasutanud. Vaikselt kosus ka FC Elva ja mäng võrdsustus. 19.minutil pääses vasakust äärest läbi Soonberg, kes lõpuks palli tühja väravasse toimetas. Peale väravat muutus FC Elva mäng veel paremaks ja julgemaks. Kumbki võistkond enam esimene poolaeg väravaid ei lööndud. Teine poolaeg oli võrdne ja võimalusi tekkis mõlemal vähe. 69.minutil kasutas Raido ära väravavahi eksimuse ja viis FC Elva juba kaheväravalisse eduseisu. 78. minutil sai Lootos oma teenitud värava, aga rohkemat elvakad ei lubanud. FC Elva II võitis väga olulise kohtumise tulemusega 2:1

FCF Järva-Jaani SK - Valga FC Warrior II 14 : 0
Viljandi JK Kotkad - Tartu Ülikool Fauna 5 : 3
Jõgeva SK Noorus 96 - Põltsamaa JK Sport 3 : 2
JK Luunja - FC Tabivere 5 : 0
FC Otepää - EMÜ SK 8 : 2