Esindus liikus karikavõistlustel uute vooru

                  Otsustava värava löönud Andris Altsaar aktsioonis/Foto: Cristel Jakobson

FC Elva esindusmeeskond alistas Eesti karikavõistluste 1/16 finaalis Viimsi JK tulemusega 3:2 ning liikus 16 parima sekka.
Enne mängu:

Meie peatreener Veiko Haan: "Kõige ohtlikum meie jaoks on mängu võtmine liiga kergekäeliselt ja vastase alahindamine. Peame suhtuma austuse ja lugupidamisega vastasesse ja andma nende vastu endast parima, et pääseda järgmisse ringi."

Mees, kes jagab alati kommentaare - Karl Bussov: "Lähme külla Eesti rikastele ja ilusatele. Külastame kindlasti Kükita restorani ja arutame, kui hea seljanka ikka on."

Läks!

Kasutaja FC Elva foto
              FC Elva koosseis mänguks 

Viimsi JK - FC Elva 2:3 (1:1)
10. Tauri Tursk, 83. Alari Verev - 16. Ats Joandi, 49. Paul-Feliks Frei, 90+3. pen. Andris Altsaar

Hoiatused: 71. Priidu Ahven, 90+3. Matheas Madik - 27. Naatan Siimeon Tamm, 56. Jürgen Kuresoo
Pealtvaatajaid: 107
Peakohtunik: Jagnar Jakobson
Abikohtunikud: Anni Koppel, Andrei Saveljev

Viimsi: Matheas Madik, Rauno Otsasoo, Aivar Anniste, Rasmus Kala, Raoul Rocco Riigov, Jaan Kekišev, Hannes Värs (65. Priidu Ahven), Robert Vahe (75. Andres Oper), Tauri Tursk, Geir-Kristjan Suurpere, Arli Salm (70. Alari Verev).
Varus: Ken-Marten Tammeveski, Priidu Ahven, Alari Verev, Antti Arst, Andres Oper.

Elva: Arvo Käkk, Remi Kõivik, Naatan Siimeon Tamm, Karl Bussov, Mihkel Kuresoo (75. Hans-Hendrik Karro), Paul-Feliks Frei, Kaarel Tinn, Raido Kuus, Tarvo Timm (53. Andris Altsaar), Jürgen Kuresoo, Ats Joandi (46. Karl Tammeorg).
Varus: Karl Tammeorg, Andris Altsaar, Hans-Hendrik Karro.


Peale mängu

Keskkaitsja Naatan Siimeon Tamme mängujärgne kommentaar: "Mängu alustas Viimsi paremini, tegid head pressi ja palliga oldi teravad. Ei läinud palju aega kui vastased lõid meile esimese värava. Ise ei suutnud väga palju võimalusi esimesel poolajal luua. Õnneks suutis Ats Joandi osavalt väravasse lüüa ühe karistuslöögi."
Teist poolaega alustasime hästi kui suutsime paari minutiga mängu juhtima minna. Eduseisus langesime
vastaste surve alla ja rohkem mehi tuli meie kasti, mille pealt oli meil häid võimalusi kontratest. Surve tulemusel suutsid vastased ühe tagasi lüüa. Tundus, et asi läheb lisaajale. Õnneks teenis Andris Altsaar viimastel mänguminutitel penalti, mille ta ka külma kõhuga realiseeris."  

Mängumees Remi Kõiviku mõtted peale mängu: "Viimsi mängis taktikaliselt kogu kohtumise väga hästi. Esimesel poolajal oli enamuse aja pall meie käes, kuid suurt ohtu me vastaste väravale tekitada ei suutnud. Teisel poolajal sattusime ise surve alla, aga sellega tekkis meile ruumi kontrarünnakuteks. Mäng oli liikumas lisaaja suunas, kuni mängu viimasel minutil teenis Andris Altsaar penalti ning ise ka ta selle realiseeris. Raske mäng, aga koju saime tulla positiivsete emotsioonidega."

FC Elva esindusmeeskond peab oma järgmise mängu 20. augustil, kui koduväljakul võõrustatakse FCI Levadia U21 meeskonda! Mängu avavile Elva linnastaaadionil kell 19:00! Tule kohale!