Esindus kaotas võõrsil Florale

               FC Elva mehed võitlemas Flora vastu eelmise aasta kodumängul/Foto: Cristel Jakobson

Esiliiga 20. voorus kaotas FC Elva esindusmeeskond võõrsil FC Flora U21 meeskonnale 0:5.
Enne mängu:

Meie peatreener Veiko Haan: "FC Flora noored on väga hea tasemega mängijad ja kui nad saavad endale veel täiendusi esindusest, siis tuleb meil selles suvekuumuses väga raske mäng. Sellest hoolimata on meie eesmärk võtta mängust maksimumpunktid."

Mängumees Karl Bussov: "Suur kuumus on meid kõiki hellitanud. Floraga tuleb raske mäng, sest tõele näkku vaadates on nad ikka tugevamad. Seda on valus tunnistada, aga tõde selline juba on."

Läks!

Kasutaja FC Elva foto
           FC Elva koosseis mänguks

Õhtuse päikese käes peetud mängus haarasid Flora noored koheselt ohjad, 10. minutil asuti juhtima ning poolajaks oli seis 3:0. FC Elva proovis, tahtis ja ei andnud alla, kuid mängu saatus oli sisuliselt otsustatud. Mitmed poolvõimalused Elva poolt tulemust ei toonud. Teisel poolajal lõid vastased veel kaks vastuseta väravat ning 0:5 kaotusega asusid Elva mehed koduteele.

22. juulil kell 19.00 Lilleküla harjutusväljakul

Tallinna FC Flora U21 - FC Elva 5:0 (3:0)
10., 62. Mark Anders Lepik, 26. pen. Vlasi Sinjavski, 42., 71. Aleksandr Šapovalov

Hoiatused: 68. Nikita Komissarov - 25. Rando Kuus, 56. Ats Joandi
Mänguolud: +24, päikesepaisteline ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 92
Peakohtunik: Dmitri Kirilov
Abikohtunikud: Marto Kiisk, Aleksei Latõnin

Flora U21: Kristen Lapa, Anselmi Mikael Nurmela, Markkus Seppik, Ralf-Sander Suvinõmm, Egert Meriste, Nikita Komissarov (69. Artjom Jermatšenko), Daniel Tuhkanen (59. Arthur Jeršov), Otto-Robert Lipp (55. Mattias Männilaan), Vlasi Sinjavski (64. Daniel Fedotov), Mark Anders Lepik, Aleksandr Šapovalov (78. Nikita Balanenkov).
Varus: Kevin Krünvald, Artjom Jermatšenko, Daniel Fedotov, Arthur Jeršov, Nikita Balanenkov, Sten-Egert Paap, Mattias Männilaan.

Elva: Arvo Käkk (68. Karl Kruus), Rando Kuus (63. Remi Kõivik), Veiko Kütt, Kaarel Tinn, Mihkel Kuresoo (61. Henri Härm), Paul-Feliks Frei (63. Tarvo Timm), Raido Kuus, Ats Joandi, Andris Altsaar (69. Karl Bussov), Jürgen Kuresoo, Veiko Maidla.
Varus: Karl Kruus, Karl Bussov, Henri Härm, Tarvo Timm, Remi Kõivik, Nikita Karasjov.

FC Elva esindusmeeskond peab järgmise mängu 28. augustil Elva Jalkafesti raames! Esiliiga 21. voorus minnakse derbikohtumises vastamisi Tartu JK Welcoga! Mängu avavile Elva Linnastaadionil kell 16!