Esindus kaotas Kohtla-Järvel valusalt

Väravalööja Kaarel Tinn (nr. 8) aktsioonis Rakvere Tarva vastu eelmisel hooajal/ Foto: Cristel Jakobson

Meeste Esiliiga kolmandas voorus sõitis FC Elva esindusmeeskond külla Kohtla-Järve JK Järve meeskonnale, võimalusterohke mäng kaotati seisuga 1:2.
Enne mängu:

Meie peatreener Veiko Haan: "Läheme igale mängule mõttega, et tahame saada maksimumpunkte. Kui tabelisse vaadata, siis on meil neid punkte kindlasti vaja, kui tahame püsida konkurentsis."

Meie keskkaitsja Martin Thomson: "Ootamas on ees võõrsilmäng tugeva vastasega. Esimesest kahest mängust pole me loodetud tulemust saavutanud, kuid seda rohkem peame pingutama, et seekord läheks asjad teisiti."

Kodumeeskonna treener Andrei Škaleta: "Elva on meie jaoks väga ebameeldiv vastane. Oleme nendega mängides nii võitnud kui ka kaotanud. Seekord tahame publikule pakkuda ainult rõõmu ja läheme võtma ainult 3 punkti."

Kohtla-Järve mängumees Richard Tohver: "Loodame, et kodupubliku toel suudame näidata enesekindlat ja domineerivat mängu ning kaitses asjad korras hoida. Meid rahuldab vaid võit."

Läks!

FC Elva põhikoosseis: Arvo Käkk; Remi Kõivik, Veiko Kütt, Martin Thomson, Karl Bussov; Deniss Samoilov, Kaarel Tinn, Nikita Karasjov; Markus Lokk, Jürgen Kuresoo, Veiko Maidla.

FC Elva ei saanud mängu sisse, mäng algas rahulikult, hiilivalt. Mängu alguses olid JK Järve mehed ohtlikud, löödi mitu korda peale, aga meie õnneks mitte täpselt. Seitsmendal minutil läks kodumeeskond juhtima, esmalt tehti individuaalselt Elva meestele ära ning õnnelikult suudeti pall väravasse panna. FC Elva ärkas ning kogu ülejäänud esimese poolaja olime meie domineeriv pool, Markus LokkVeiko MaidlaJürgen Kuresoo ning Martin Thomson said peale lüüa, kuid tulutult. 25. minutil lõi värava Kaarel Tinn, hooaja neljanda väravasöödu sai kirja kapten Jürgen Kuresoo. Võimalusi oli meil mitmeid, siiski mindi poolajale pettumusega, seis oli 1:1

Teisel poolajal ei suutnud meie mehed ärgata, 47. minutil lõid Järve mehed teise värava. Elva ärkas taaskord, kuid kokkuvõttes ei suudetud lahendada olukordi. Sentimeetrite kaugusel olime löömaks väravaid, kuid õnnest jäi puudu. Lisaminutitel säras Arvo Käkk 1v1 tõrjega vastase ründaja vastu.
1:2 kaotus on valus tõde, kuid meie mehed ei jäta pingutamist!

30. märtsil kell 13.00 Ahtme Gümnaasiumi kunstmurustaadionil

Kohtla-Järve JK Järve - FC Elva 2:1 (1:1)
7. Duvan Mosquera Torres, 47. Yuri Sousa Lima Lellis - 25. Kaarel Tinn

Hoiatused: 40. Deniss Lukin - 18. Martin Thomson, 48. Deniss Samoilov, 69. Henri Härm, 86. Naatan Siimeon Tamm
Mänguolud: +8, vahelduv pilvisus; kunstmuru rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 70
Peakohtunik: Dmitri Kirilov
Abikohtunikud: Igor Kübarsepp, Andrei Saveljev

Järve: Viktor Gussev, Viktor Aksjonov (85. Nikolai Martšuk), Jevgeni Malahhov, Roman Svidovitš, Deniss Lukin, Danila Tsõgankov, Gleb Pevtsov, Richard Tohver (46. Nikita Mossin), Yuri Sousa Lima Lellis (68. Artur Salmus), Duvan Mosquera Torres, Raivo Saar (46. German-Guri Lvov).
Varus: Ilja Žukov, Nikita Mossin, Nikolai Martšuk, Artur Salmus, German-Guri Lvov, Nikita Nikitin.

Elva: Arvo Käkk, Remi Kõivik (78. Naatan Siimeon Tamm), Veiko Kütt, Martin Thomson, Karl Bussov (65. Henri Härm), Markus Lokk, Deniss Samoilov, Kaarel Tinn, Nikita Karasjov (61. Tarvo Timm) Jürgen Kuresoo, Veiko Maidla (71. Andreas Kiivit).
Varus: Karl Kruus, Naatan Siimeon Tamm, Henri Härm, Tarvo Timm, Kristo Kolesnitšenko, Andreas Kiivit.

FC Elva esindusmeeskond jätkab hooaega juba tuleval neljapäeval 4. aprillil Tallinnas, kui külla sõidetakse FC Flora U21 meeskonnale. Mängu avavile Sportland Arenal kell 18:30!