Esiliiga B võit ei ole enam kaugel- koduväljakul jäi FC Elva esindusmeeskonnale alla Viimsi JK (lisatud fotod)

Foto: Cristel Jakobson/ pilt illustreeriv XXXI voorus alistas 2:0 FC Elva esindusmeeskond koduväljakul Viimsi JK. Mõlema värava eest hoolitses Jürgen Kuresoo.
25.september kell 13:00 Elva linnastaadionil
FC Elva - Viimsi JK 2:0 (0:0)
Väravad: 61. 75. Jürgen Kuresoo
Pealtvaatajaid: 143

FC Elva koosseis:
1-Käkk, 5-Härm, 6-Kütt(76. 3-Bussov), 8-Tinn, 18-M.Kuresoo, 15-Samoilov, 8-Kerro(88. 2-Ivaste), 21-Timm(70. 20-Maidla), 4-Kuus, 17-J.Kuresoo(80. 11-Tammeorg), 14-Frei(80. 10-Karro)
Varus: 12-Toom, 2-Ivaste, 3-Bussov, 10-Karro, 11-Tammeorg, 19-Kolesnitšenko, 20-Maidla


Väravate video:

Fotod mängust (Marleen Mälk)


Mängujärgsed kommentaarid:

Kaitsja Karl Bussov:
"Mäng oli nii meie kui ka vastaste poolt küllaltki uimane. Miks see nii oli ei oska öelda. Võimalik, et veidi alahindasime vastast. Hea on, et punktid jäid koju ning suutsime vahet jälitajatega suurendada. Nüüd tuleb keskenduda hooaja lõpuni ja võtta üks mäng korraga."

Poolkaitsja Tarvo Timm:
"Esimest poolaega alustamise hästi, kuid 15-20 minuti möödudes muutusime liialt passiivseteks. Poolajal tegime omad korrektuurid ning teisel poolajal näitasime paremat ning särtsakamat jalgpalli, mis meile ka 3 punkti tagasid."

Ründaja Veiko Maidla:
"Kokkuvõteks võib öelda,et meeskond tegi hea mängu, kaitses ei lastud vastastel midagi ohtliku korda saata ja rünnakul oleks võinud veel mõne võimaluse realiseerida aga üldplaanis võib rahule jääda. Järgmisel nädalal proovime võitude seeriat jätkata ja Viljandist kolme punktiga tagasi tulla."

Peatreener Kaido Koppel:
"Vastased tulid arusaadavatel põhjustel meie vastu väga kaitsvalt mängima. Sellises olukorras on väravavõimaluste loomine keeruline ja meil olid esialgu sellega seoses mõned probleemid. Õnneks suutis meeskond kannatlikuks jääda ja viimase pooltunni jooksul leidsime lahendused mängu võitmiseks."


Esindusmeeskonda on ees ootamas kaks järjestikust võõrsilmängu Viljandis ja Raasikul. Järgmine kodumäng(23. oktoober) saab olema tõeline fännide lahing, kui meile sõidab külla Tartu JK Welco.

Näeme staadionil!