Elva Tarbijate Ühistu ja FC Elva liiguvad üheskoos edasi!

Elva Tarbijate Ühistu juhatuse esimees Hando Ivask ja FC Elva tegevjuht Marie Pau sõlmisid koostöölepingu, mille kohaselt jätkab Elva Tarbijate Ühistu FC Elva kuldsponsorina panustades FC Elva noortesse veelgi suuremalt!


Laur Nurme, FC Elva noortetöö juht: "Suur tänu Elva Tarbijate Ühistule, kes on pikalt toetanud FC Elva esindusnaiskonda ning toetab nüüd eraldi ka noorte tegemisi. Coop Elva on kohaliku kogukonda panustanud pika aja jooksul väga palju ning läbi jalgpalliklubi toetamise saanud otseselt parandada väga paljude noorte sportimisvõimalusi. Suuremate linnadega konkureerimine muutub järjest keerulisemaks aga tänu heade toetajate panusele on paljud meie noored saanud aastate jooksul tõestada, et nad võivad heal päeval Eesti parimatega võrdselt mängida ning ka välisturniiridelt olulisi karikaid võita. Kui tunned, et sooviksid Coop Elva eeskujul klubi noortetööd toetada, siis võta julgelt ühendust ja arvesta, et ka väiksem toetus või koostööpakkumine võib väärt olla."


Elva Tarbijate Ühistu asutati Elva Majandusühisusena 1921. aastal. Ühistu tegevuspiirkonnaks on Tartu- ja Valgamaa. Ühistul on kokku 263 töötajat, 13 009 liiget ehk klientomanikku ja 19 kauplust, sh Coop Konsumid, Coop väikepoed, ketimärgita kauplused ning Coop Ehituskeskused.

Coopi kohta leiad rohkem infot SIIT