Duublile hooaja viimasest mängust 1:2 kaotus


Foto: Marek Naaris / Algkoosseis mänguks. Tagareas: Karro, Uin, Chilaya, Toom, Anti Ivaste, Altsaar. Ees reas: Ainar Ivaste, Frei, Pastak, Alev, Karasjov

Viimane mäng tõi duublile sügisringi teise kaotuse, kus esimesel poolajal oli meil raskusi kiirel väljakul ühise keele leidmisega. Teisel poolajal saime mängu jooksma, aga sellest ei piisanud alates 15. minutist vähemuses mänginud FC Warriori vastu. Meie rängad eksimused lubasid vastased kahe väravage ette, enne kui Ott Alekõrs ühe tagasi lõi. Lõpu survele pidasid võõrustajad vastu ja võisid rõõmustada raske võidu üle.
07.10.2017 kell 13:00 Valga Kungla kunstmuruväljak
Valga FC Warrior vs FC ElvaII 2:1 (1:0)
Väravad: 39. S. Rõivassepp, 50. Laul - 59. Alekõrs
Hoiatused: 47., 62., 81. Warrior
Eemaldamised: 15. Warrior
Pealtvaatajaid: 30

Algkoosseis:


Vahetusest: 

46. Uin -> <- Hurt
46. Ainar Ivaste -> <- Alekõrs
46. Chilaya -> <- H. Aaliste
56. Alev -> <- Saal


Mängija Andris Altsaar kommentaar: "Duublis mängida oli vahelduseks lahe, hoopis teine kogemus. Mäng kulges küllaltki rahutult ja palju oli edasi-tagasi jooksmist. Esimene poolaeg proovisime palju läbisöötudega vastaste kaitsest läbi murda, kuid ilm ja väljak tegid olukorra keerulisemaks. Teine poolaeg oli meie mäng rohkem tasakaalus ning suutsime palli paremini ja rohkem hoida. Isiklikus plaanis tekitas enda mäng kahetisi tundeid. Osalt see, et ei suutnud ääres piisavalt hästi ette võtta ning jätsin nii mõnegi võimaluse löömata. Kuid positiivse poole pealt suutsin võimalusi luua ning mu enda tsenderdusest tuli ka värav. Kokkuvõttes oleks saanud paremini. Kindlasti andis mäng hea tagasiside meie hetke seisust ning mõtteainet, mida ja kuidas paremini teha."

Peatreener Marek Naaris kommentaar: "Annab tunda, et ei saa enam suurel platsil treenida ja tegevusi läbi teha, aga tegime teisel poolajal korralikuma mängu. Esimene poolaeg olime lihtsates olukordades väga rahutud ja tuli palju praaki sisse. Nüüd võtame natuke hoogu maha, teeme kaks korda nädalas trenni. Vaatame rivid üle ja umbes pooleteist kuu pärast alustame saaliturniiridega tehnilise poole ettevalmistusi. Tänan kõiki, kes panustasid hooaega rohkem ja kes vähem. Meile löödi ainult 19 väravat, mis oli liiga parim näitaja. Järgmine hooaeg tuleb ees väravate arv kahekordistada ja siis teeme sammu kolmanda liiga suunas."

Duubel tänab kõiki, kes hooaja jooksul meid toetasid! Järgmise aastani!