Duubel tegi suurepärase tiimiesituse ja tõi Viljandist 4:1 võidu

Algkoosseis mänguks JK Tulevik III-ga / Foto: Marek Naaris

Esimestest minutitest peale tegutsesime võistkondlikult kaitses ja võitsime vastase esimesel kolmandikul enamus palle. Teenitult asusime 2:0 juhtima, kuigi vastane sai mängu korraks tagasi ning ohustas ka viigiväravaga, siis teisel poolajal meie meestel oli rohkem energiat ja lõpptulemuseks teenitult 4:1. Kogu võistkond töötas nii nagu vaja. Palju õnne!
08.09.2018 kell 12:00 Viljandi kunstmuruväljak
Viljandi JK Tulevik III vs FC Elva II 1:4 (1:2)
Väravad: 45.+1. Sinka - 17., 89. Maidla, 20. L. Tammeorg, 86. Karasjov
Hoiatused: Milander - L. Tammeorg, Kerro
Eemaldamised: -
Pealtvaatajaid: 10

Algkoosseis:

Vahetusest:

80. min Eensalu -> <- Jakobson
88. min Pastak -> <- Chilaya

Mängija Christopher Toom kommentaar: "Olime soojenduse ajal juba positiivselt mõtestatud. Mäng hakkas meie jaoks kenasti ja suutsime lüüa kaks kiiret ja ilusat väravat, mis andsid meile selge eelise. Poolaja lõpus tuli küll meil üks eksimus sisse, aga mängisime täna ühise meeskonnana ja nagu lubatud, siis tegime korralikult trenni ja saime kurva seeria lõpetatud. Paneme samamoodi edasi."

Peatreener Marek Naaris kommentaar: "Vägev mäng ja kurva seeria lõpp. Täna tegime oma pundi poolt hea esituse ja jätsime palju ka reaaliseerimata. JK Tuleviku III suutsime ilusti pressida ja esimese poolaja viimased 15 minutit muutusime liiga kaitsvaks ja vajusime alla. Sealt ka vastaste värav, mis tuli suure surve tulemusena. Poolajal tegime peas korrektuurid ja jätkasime pingutamist, vastane oli veel mängus. Meie parem füüsis hakkas tunda andma poolaja teisel poolel, kus saime palju ruumi vastase poolel ja oli väga palju momente. Kõik töötasid hästi ja Andre Uina esimese poolaja eksimuse tegime koos kuhjaga tagasi! Kiidan mehi ja sügav kummardus - töö käib edasi!"

Järgmine mäng taas liidrite hulka kuuluva Jõgeva FC Wolvesiga, mis toimub 16. september kell 13:00 Nike Arena Elva kunstmuruväljakul.