Duubel tegi sisuka mängu, aga kaotas liidrile 2:3

Foto: Cristel Jakobson / Mängu üks parimaid oli debütant Karl Tammeorg

FC Elva Jalkafesti raames pidas mängu ka meie meeste duubelvõistkond, kes kaotas vägeva lahingu ühe väravaga. Enamuse mängust üritavamaks pooleks olnud järelkasvu meestel ei õnnestunud oma survet väravateks realiseerida. Kristo Kolesnitšenko viis meid juhtima, aga vastased nõelasid valusalt viigiväravaga, mis lõi korraks jalad meil värisema ja mäng lõppes 2:3.
05.08.2017 kell 13:00 Nike Arena Elva
FC Elva II vs Valga FC Warrior 2:3 (0:0)
Väravad: 50. Kolesnitšenko, 88. Moorast - 60. Semenovski, 62. Raeveski, 82. pen. Ivanov
Hoiatused: 39. Oleškevitš
Eemaldamised:
Pealtvaatajaid: 65

Algkoosseis: 


Vahetusest: 

46. Mekk -> <- Kolesnitšenko
46. Alev -> <- Moorast
46. Alekõrs -> <- Anti Ivaste
46. Karasjov -> <- O. Kütt
66. Ainar Ivaste -> <- Reinhold


Mängija Karl Tammeorg kommentaar: "Alustasime esimest ja teist poolaega domineerivalt, kuid ei suutnud ise piisavalt skoorida ning sellele järgnes ka kaotus. Enda mänguga jäin rahule seekoord aga alati saab paremini."

Peatreener Marek Naaris kommentaar: "Oleme märgatava sammu edasi teinud ja hoiame oma plaanist koguaeg kinni. Selles mängus maksid meile kätte väga lihtsad vead rünnaku, millest vastased algatasid kontrarünnakud. Olime teadlikud, et see risk võib Warriori suurtele ja kogenud ründajatele võimalusi tekitada ja nii see läks. Kokkuvõttes kõik said palju minuteid ja läheme järgmisele mängule vastu paremini ning mehed peavad tulema treeningutele tõestama - pühendudes saame paremaks!"

Järgmine mäng 12. august kell 13:00 Elva linnastaadionil, kus vastaseks Põlva FC Lootos, kellele kevadringis 0:2 kaotati. Nüüd on meil võimalus vigade paranduseks. Tule toetama!