Duubel langes Väikeste karikavõistlustelt möödunud hooaja võitja vastu 0:6 skooriga

Algkoosseis Paide Linnameeskond III vastu / Foto: Marek Naaris

Ennast juba natukene ületanud duubel sai loosi tahtel vastaseks 2017 võitja Paide Linnameeskond III, kes tuli Elvasse väga korraliku koosseisu ja kindla eesmärgiga jõuda 2018 taas finaali. Külalised näitasid head taset, kus kohati oli ka peavalu võõrustajate rünnakutega. Lõppseisuks siiski kindel 0:6 võit.

Väikeste karikavõistlused 1/8 finaal

05.06.2018 kell 19:30 Nike Arena Elva
FC Elva II vs Paide Linnameeskond III 0:6 (0:3)
Väravad: 10., 66. Rikberg, 26. ov. Chilaya, 28. Adusoo, 61. Erdei, 90.+1. Ellram
Hoiatused:63. Ainar Ivaste - 21. Rikberg, 82. Tiik
Eemaldamised:
Pealtvaatajaid: 35

Algkoosseis:
Vahetusest: 

66. min Nuia -> <- Arumäe
83. min Alekõrs -> <- Kadastik


Mängija Andre Uin kommentaar: "Meeskond mängis südikalt. Hea oli näha, et keegi olenemata skoorist alla ei andnud. Kiidaks Heigo Nuiat, kes tegi kaitses head tööd ja Anti Ivastet, kes rahustas hästi mängu. Enda esituse poolelt võiks öelda, et oleks saanud teha mõned kohad teisiti ja kindlasti paremini. Õpime mängust ja teeme järgmine kord paremini.

Peatreener Marek Naaris kommentaar: "Usun, et me andsime oma parima. Seda oli näha mängijate pingutusest. Poistele oli see preemia 1,5 a jooksul tehtud töö eest, et mängida selliste kogemusega meeste vastu. Kohati tegime me asju paremini kui oma tasemel, aga siiski Paide LM III vääris võitu ja edu neile tiitli kaitsmisel. Jätkame protsessiga ja teeme veel ühe pingutuse enne väikest MM-i pausi."

Järgmine mäng 8. juuni kell 19:30 Suure-Jaani staadionil, kus vastaseks Põhja-Sakala