Duubel alistas kindlalt üheksamehelise FC Tarvastu

Südamepäeva pühendus mängijatelt, treeneritelt ja kohtunikelt / Foto: Kaija Saarnak

Meie duubel võõrustas III-liiga Lõuna liidrit, kellega oodati väga tugevat lahingut. Vastastel õnnestus kohtumiseks kokku saada üheksa mängijat, mis tegi meie elu natukene kergemaks. Alguses näitasid külalised ohtlikust kontratega, aga Karl Tammeoru ja Henry Eichelmanni väravad võtsid pinged maha ja lõpuks lahendasime paljudest momentidest kuus. Kogu võistkond tegi enda kohta tugeva esituse vaatamata liiga liidri meeste puudusele.
29.09.2018 kell 16:00 Nike Arena Elva kunstmuruväljak
FC Elva II vs FC Tarvastu 6:0 (3:0)
Väravad: 21. K. Tammeorg, 25., 83. Eichelmann, 37. Samoilov, 48. Pastak, 49. Eensalu
Hoiatused: 30. Kadastik, 87. Uin - 68. T. Orav, 90.+1. K. Orav
Eemaldamised: -
Pealtvaatajaid: 21

Statistika
FC Elva II
FC Tarvastu
Ohtlikud rünnakud--
Pealelöögid--
Pealelöögid raami--
Nurgalöögid--

Algkoosseis:
Vahetusest:

46. min Kadastik -> <- Arumäe
48. min Pastak -> <- Ainar Ivaste
68. min K. Tammeorg -> <- R. Jakobson


Mängija Deniss Samoilov kommentaar: "Omapärane mäng. Kuna enne mängu algust teadsime, et Tarvastu mehed alustavad vähemuses, siis tuli mängule teistmoodi läheneda. Oluliseks muutus see, kuidas me vaimselt selliseks mänguks valmis oleme. Suhtumine oli meie meestel õige ning mängisime arukalt. See tõi meile võidu. Oleks muidugi tahtnud liiga liidritega madistada "võrdses" mängus, aga seekord kahjuks nii. Tarvastule tuleb muidugi au anda, et tulid ka vähemuses mängule ning pingutasid lõpuvileni."

Peatreener Marek Naaris kommentaar: "Kahju, et FC Tarvastu tuli üheksa mängijaga. See ei vähenda siiski meie saavutust, sest me oleme pea kõigiga kodus sarnaselt mänginud ja viimasel kolmandikul hädas olnud. Täna me leidsime seal momente, sest olime ka paremini valmistunud. Kõik tegid head tööd ja kaks mängu on jäänud, milles on vaja näidata veelgi edasiminekut. Järgmine vastane EMÜ SK, kes ka heas vormis."

Järgmine mäng 6. oktoober kell 14:00 Ülenurme staadionil EMÜ SK vastu