A. Le Coq toetab FC Elva esindusvõistkondi

A. Le Coq ja FC Elva lõid käed. A. Le Coq toetab uuel hooajal FC Elva esindusvõistkondi varustades mängijaid võistlusprotsessi ajal vajalike detailidega.
FOTO: Kayvo Kroon / LOGOD: A. Le Coqi koduleht

A. Le Coq on Eesti vanim ja suurim joogitootja, kelle tootevalikust leiab 11 erinevat tootegruppi. Ettevõte seisab hea Eesti joogikultuuri säilimise ja arendamise eest, hoides au sees nii vanu joogitootmise traditsioone kui ka uuendades pidevalt oma tooteportfelli pakkumaks tarbijatele üha uusi ja tervislikke maitsekombinatsioone.

FC Elva ja A. Le Coq lõid käed ning uuel hooajal varustab A. Le Coq meie esindusvõistkondi nii joogivee kui ka spordisokkidega.

FC Elva tegevjuht Marek Naaris: "Me oleme tõesti palju sellel aastal suunanud fookust väikeste detailide peale, mis annavad tulemit lühemas ja pikemas plaanis. Soovime olla keskkond, kus mängija tunneb, et ta on oodatud ja tema eest hoolitsetakse. Antud koostöö on selle jätkuvaks kinnituseks ja ma usun, et see on alles algus. Soovime tänada A. Le Coqi juhti Tarmo Noopi, kes väikest viisi on saanud ka meie fänniks. Ta satub koos meie esindusega tihti jõusaali ja sealt ka see hea koostöö kinnituse sai."

Klubi ja esindusvõistkonnad tänavad A. Le Coqi ja juhti Tarmo Noopi. Edukat koostööd!