FC Elva ja Rainter OÜ alustasid koostööd aastal 2014. Koostöölepinguga toetab Rainter meie klubi 2002-2003 poiste plaanide elluviimist.

Oleme ehitusettevõte, mis teostab üldehitus töid. Põhiteenusena oleme keskendunud uute katuste ehitamisele kui ka olemasolevate renoveerimise ja hooldamisele. Tagame katused, mis peavad kaua vastu nii lumele kui vihmale. OÜ Rainter on tegev Eesti ehitusturul aastast 2008.

Oma töökojas, mis asub Tartu kesklinnas saame valmistada kõikvõimalikke liistprofiile ja plekkdetaile, mis on seotud plekitööga. Tuleme objektile, mõõdame, painutame ja paigaldame - kõik teenused ühest kohast, soodsama hinnaga! Lisaks katusetöödele teostame fassaaditöid ning pakume tänavakivide paigaldamist.
 
Meie kõrgharidusega spetsialistid ja kogemustega ehitusmeistrid on alati valmis pakkuma kvaliteetseid teenuseid ja ehitusega seotud nõustamist. Tööde käigus arvestame tänapäevaselt kõrgete ehitusnormidega ja lahenduste pakkumisel rakendame ehitustehnoloogiaid, mis vastavad Eesti Vabariigis kehtivatele nõuetele.

Loe rohkem www.rainter.ee