Mihkel Kuresoolt hattrick, mehed võitsid Jõgevat 6:0

Peale rasket mängu FC Otepääga, tuli vastamisi minna Jõgeva SK Noorus 96-ga. Sellel päeval oli kodumeeskond külalistest selgelt parem ja mäng võideti 6:0. Isikliku väravate arve avas Mihkel Kuresoo, lüües koguni kolm väravat. Veel skoorisid Soonberg, Raido Kuus ja Süld.
1.08.2010 III-liiga Lõuna 13.voor, Elva linnastaadion
FC Elva II - Jõgeva SK Noorus 96 6:0 (4:0)
Väravad: 12.,15..61. Kuresoo, 28. Soonberg, 31. Raido Kuus, 56. Süld
Hoiatused: 35. Tinn, 86. Bussov - 40. nr. 20
Eemaldamised: -
Kohtunik:
Abikohtunikud: Alo Ilves,
Pealtvaatajad: 50

FC Elva II: Arvo Käkk, Andreas Tobreluts, Karl Bussov, Veiko Kütt, Taavi Aasmäe, Mihkel Kuresoo, Evert Soonberg, Kaarel Tinn, Kaarel Tani (71. Aimar Tamm), Kaupo Süld, Raido Kuus

FC Elva surus kiirelt oma mängu peale ja kaua ei tulnud oodata väravaid. Kõik väravad olid suurepärased ja väga hästi välja mängitud. 12.minutil lükkas Kuresoo Bussovi tsenderduse väravasse seisuks 1:0. Kolm minutit pärast esimest väravat sai Kuresoo taas värava kirja, ilusa meeskonnatöö järel ei olnud ääremängijal erilisi raskusi värava löömisega. 28. minutil oli täpne Soonberg, kes vormistas väravaks Tani suurepärase söödu. 31. minutil skooris peaga Raido Kuus, lüües väravaks Kuresoo tsenderduse. 56. minutil sai nurgalöögist tulnud pallile kõhu ette Süld ja sealt edasi lendas pall väravasse seisuks 5:0. Mõned minutid hiljem lõpetas Kuresoo ilusa rünnaku väravaga ja tegi koos sellega hattricki. Võimalusi skoori kasvatada avanes FC Elval veel, rohkem väravaid siiski ei löödud. Mängult ei puudunud ka lärmakad fännid.

Järgmine kohtumine juba 8.augustil Elva linnastaadionil EMU SK vastu (FC Elva juubeli raames).

Viljandi JK Kotkad - EMÜ SK 9 : 0
FCF Järva-Jaani SK - FC Otepää 2 : 4
JK Luunja - Põltsamaa JK Sport 7 : 3
Põlva FC Lootos - Valga FC Warrior II 1 : 0
Tartu Ülikool Fauna - FC Tabivere 15.09.10 18:00