Tartu Ülikool Faunast ei olnud elvakatele vastast

Pühapäeva õhtul külastas FC Elva II Tartu Ülikooli Fauna võistkonda. Kohtumises ei saanud mängukeelu tõttu oleda Karl Bussov ja Kaarel Tani. Vaatamata sellele FC Elval Fauna alistamisega raskusi ei tekkinud, 4:0 võidumängus skoorisid Raido 2, Eichelmann ja Kerro.
Pealtvaatajad: 15

FC Elva II: Arvo Käkk (64. Aimar Tamm), Rando Kuus, Veiko Kütt, Veiko Haan, Mihkel Kuresoo, Henry Eichelmann (64. Andreas Tobreluts), Tarmo Kerro, Kaarel Tinn, Evert Soonberg, Raido Kuus, Taavi Aasmäe

Juba kolmandat vooru järjest pidas FC Elva II oma kodumängu võõrsil. Kui eelmistel nädalatel suudeti võita Warrior II ja FC Lootost, siis seekord võideti 4:0 TÜ Faunat. Mäng kulges FC Elva II kontrollimisel, esimene värav sündis aga alles 23.minutil kui Eichelmann Tinni karistuslöögi peaga väravasse suunas. 26. minutil oli seis juba 2:0, väravaesises saginas sattus pall Kerrole, kes mänguvahendi 15 meetrilt vastase põrkest väravasse saatis. Korra käis pall ka FC Elva II väravapostis, 30 meetrilt tegi hea löögi Mitrofanov. FC Elva surus ja Fauna proovis kontrarünnakuid üles ehitada, kuid rohkem väravaid ei sündinud.
Teisel poolajal jätkus kõik sealt, kus pooleli jäi. 55. minutil skooris Raido Kuus, kes lükkas palli paarilt meetrilt väravasse. Eeltöö Tinnilt ja Veiko Küttilt. Neli minutit hiljem lõi Raido Kuus 4:0, suurepärase meeskonnatöö järel. Osava väravasööduga sai hakkama Taavi Aasmäe. Peale seda mäng muutus lahtisemaks ja elvakate lohakusest tekkisid võimalused ka Faunal. Kumbki meeskond enam väravaid ei löönud, kuigi FC Elva II pommitas vastaste värava suunas mitmeid kordi.

Järgmine mäng on juba Elva linnastaadionil, kus 12.septembril kell 12:00 kohtutakse Viljandi JK Kotkastega. Kõik omasid toetama, sest me püsime veel II-liiga kursil!

alga FC Warrior II - JK Luunja 2 : 5
FC Tabivere - FC Otepää 2 : 1
Põltsamaa JK Sport - Viljandi JK Kotkad 0 : 5
EMÜ SK - Jõgeva SK Noorus 96 5 : 2
Põlva FC Lootos - FCF Järva-Jaani SK 3 : 0