Põnev karikamäng FC Infonet II vastu lõppes külaliste võiduga.

Väravaid löödi normaalaja jooksul ja ka lisaajal. Lisaks pakuti rahvale veel penaltiseeria vaatamise võimalust. Kahjuks pidi FC Elva meeskond põneva õhtu lõpus kaotusega leppima.
23. juulil kell 19:00 Elva linnastaadionil
FC Elva - Tallinna FC Infonet II  2:2; 1:1 (0:0), pen. 2:3
ametlik protokoll
Väravad: 81. Jürgen Kuresoo, 113. Rando Kuus - 47. Vadim Aksjonov, 116. Konstantin Televinov
Hoiatused: 104. Rando Kuus - 32. Marko Veide, 71. Anton Aristov, 71. Konstantin Televinov, 81. Maksim Zelentsov
72. minutil tõrjus Maksim Zelentsov Oliver Avasoo löödud penalti

Rando Kuus - : Anton Aristov +

FC Elva: 1-Käkk, 18-M. Kuresoo, 2-R. Sikk, 3-Thomson, 11-Altsaar, 22-Avasoo, 5-Kuus, 15-Samoilov (61. 19-Tammeorg; 118. 6-Kütt), 9-Joandi, 17-J. Kuresoo, 14-Frei (77. 20-Mekk).
Varus: 12-Toom, 6-Kütt, 7-Kerro, 10-Kiho, 19-Tammeorg, 20-Mekk, 21-Timm.

Statistika                   I poolaeg        II pooaleg        Lisaaeg        Kokku
Pealelöögid:               4:3                   4:3                    4:1                12:7
Raamidesse:              0:2                   3:1                    3:1                6:4
Ohtlikud rünnakud:     8:7                   4:3                    3:2                15:12
Nurgalöögid:               4:3                   3:1                    1:1                8:5
Suluseisud:                 0:1                   1:0                    0:1                1:2
Vead:                          3:5                   7:6                    4:1                14:12

Mõlemad meeskonnad jätsid esimesel poolajal oma võimalused kasutamata.

Esimesel poolajal ei tehtud küll palju pealelööke, aga kui löögile saadi siis oli asi ohtlik. Mitmel korral pääsesid FC Infoneti mängijad FC Elva karistusalasse, kus kahel korral tekitati suurt segadust. Ühe vasturünnaku lõpus pääses vastaste ründaja FC Elva väravavahi Arvo Käkkiga silmitsi, aga Arvo tegutses suurepäraselt suunates ründaja väravaesiselt kõrvale, andes sellega aega oma kaitsjatele, kes kehva nurga alt tehtud löögi väravajoonelt minema lõid. Ka natuke hiljem oli FC Elva päästjaks Arvo Käkk, kes hüppas vapralt vastaste jalgade vahele, et püüda värava ette põrkama jäänud pall. Elvalaste parim võimalus esimesel poolajal oli Paul-Feliks Frei kasutada, kui ta pääses Ats Joandi ja Jürgen Kuresoo poolt alustatud kombinatsiooni järel väravavahiga üks-ühe vastu. Seekord oli Pauli löök ebatäpne ja lendas väravast mööda.

Teisel poolajal vähem mänguilu, aga rohkem väravaid.

Mõlemad meeskonnad tegid lahtisest mängust omad järeldused ja mängisid ettevaatlikumalt. Vastased peatati tihti vea hinnaga. 47. minutil oli FC Infonet rünnakul ja saatis paremalt äärelt kõrge palli FC Elva värava ette. Vastased segasid Arvo Käkki niipalju, et tema palli löömine rusikatega ei õnnestunud kõige paremini ja värava ette kukkunud pallil oli esimesena jaol Vadim Aksjonov, kes lõi palli FC Elva väravavõrku. FC Elva oli sundseisus ja ründas edaspidi natuke aktiivsemalt. 71. minutil kandis surve vilja, kui karistusalas tehti viga Andris Altsaare vastu, kes oli vasakkaitsest rünnakule tõusnud. Penaltit asus lööma Oliver Avasoo. Löök ei olnud kõige täpsem ja väravavaht suutis selle tõrjuda. Elva jätkas ründamist ja 82. minutil suutis Rando Kuus keskväljal palli võita. Tema söödu ründajale lõikas vastaste kaitsja vahelt, aga Rando pani talle kohe surve peale ja sundis kaitsja eksima. Pall põrkas Rando jalast ette Jürgen Kuresoole, kes oli väravavahiga üks-ühele olukorras. Jürgen näitas oma ründajavaistu ja lükkas palli kiiresti vastujooksnud väravavahist mööda. Normaalaeg lõppes seisuga 1:1.

Lisaaeg lõpetati ilusa väravaga

Lisaajal oli mõlema meeskonna mäng aeglasem ja ettevaatlikum, kuna mehed olid juba väsinud. 113. minutil löödi FC Elva poolt lisaaja esimene värav. Vastased magasid pärast vea tegemist maha FC Elva kiire söödu vasakule äärele, kus oli Jürgen Kuresoo, kes murdis äärelt sisse ja tegi hea löögi. Väravavaht oli raskustes ja tõrjus löögi värava ette, kuhu oli jooksnud Rando Kuus. Rando lõi palli paarilt meetrilt tühja väravasse. FC Elva ei saanud pikalt eduseisu nautida, sest viis minutit hiljem näitas klassi terve mängu jooksul FC Elvale peavalu valmistanud Konstantin Televinov. Ta sai keskväljal söödu kaaslaselt, tegi paar petet, mille abil ta möödus FC Elva mängijatest ja lõi siis palli kolmekomnelt meetril lati alla. Lisaaeg lõppes seisuga 2:2 ja järgnesid penaltid. Penaltiseerias olid edukamad tallinlased, kes realiseerisid kolm penaltit viiest, FC Elva kahe vastu.

Mängu väravad:

FC Elva järgmine kohtumine toimub pühapäeval, kui Esiliiga B mängude raames sõidetakse külla Kohtla-Järve JK Järvele.