Põlvaga mängus tuli vastu võtta valus kaotus

Pühapäeval toimunud III liiga mängus ei suutnud FC Elva II avada võitude arvet FC Lootose vastu. Korra on suudetud võita 3:0, kuid kõigest sõpruskohtumises. Ametlikes mängudes on nüüd näitajad järgmised: 2 viiki ja 5 kaotust, väravatevahe 6:20. Kohtumise ainsa värava eest hoolitses 27.minutil Alar Alve.
Pealtvaatajad: 50

FC Elva II: Arvo Käkk, Karl Bussov, Rando Kuus, Veiko Haan, Veiko Kütt, Henry Eichelmann (Priit Dedov), Tarmo Kerro, Kaarel Tani, Kaarel Tinn (Taavi Aasmäe), Juri Sirokov (Kaupo Süld), Raido Kuus

Varus: Hendrik Hunt

FC Elva II alustas kohtumist tuliselt, kohe tekitati teravusi FC Lootose karistusala lähedal. Eichelmannil oli võimalus skoor avada, kuid ei suutnud palli korralikult ette peatada ja võimalus luhtus. Kerro äärelt tulid ohtlikud tsenderdused, aga Põlva väravavaht tõrjus need kastist välja. 27.minutil juhtus see mida kardeti, peale pallikaotust jõudis pall kiiresti Põlva ründajateni, kes segaduse Elva kaitses ära kasutasid ja 1:0 Lootose juhtima viisid. Peale väravat FC Elva II mäng korraks lagunes ja muutus väga närviliseks, õnneks asi rahunes ja Elvakad jätkasid ründamist. Enne poolaega tabas pall Lootose väravaposti, löögi sooritas Sirokov.
Teine poolaeg algas kohe teravalt, 52. minutil sai peaga ohtlikult löögile Eichelmann, kahjuks küljevõrku, tsenderdusega sai väga hästi hakkama taas Kerro. Lootosel võimalus seis 2:0 teha, kuid Käkki pillatud palli lõi Lootose mängija kõvasti üle värava. Mõned minutid hiljem on taas Kerro aktsioonis, tema tsenderdusele ei saa keegi pihta ja väravavaht tõrjub palli karistusalast. FC Elva II pidev surve ja Põlva väga visa kaitse, mängu lõpus olid veel võimalused Bussovil, Dedovil ja Raidol, mänguseis jäi muutumata. FC Lootos võis võiduga väga rahule jääda ja saadi väga magused kolm punkti. Sügisel avaneb Põlvas uus võimalus võitu püüda.

Pildid mängust III

NB! FC Elva II meeskonnaga on liitumas kaks mängijat, esmaspäevasel treeningul näitas oma oskusi väravavaht ja treeningutega liitub endine JK Tammeka ääremängija Mihkel Kuresoo.

Järgmine kohtumine 23.mai kell 17:00 Elva linnastaadionil Tartu Ülikool Faunaga