FC Elva II kaotas teise poolaja väravatest FC Tartu duublile

Väravad: 47. Raudsepp, 63. Kull, 78. Kangur
Abikohtunikud: -
Pealtvaatajaid: 13

FC Elva: Artur Lõhmus, Ragnar Sikk (61. Karel Kaupmees), Oliver Käkk, Rasmus Sikk, Kristjan Kumberg, Hans-Hendrik Karro, Kerdo Puusalu, Artur Anderson, Anti Ivaste (46. Rasmus Jaagant), Joosep Allik (65. Argo Kaldmäe), Romario Vaino (46. Gen Alev)

Sündmustevaene mängu esimene pool
Tugeva vihmasaju ning halvas seisus muruväljaku tõttu ei saanud noore koosseisuga Elva endale harjumuspärase stiiliga söödumängu lubada, mistõttu muutus mäng kiirelt robustseks võitluseks, kus sai eelise füüsiliselt tugevam vastane. Peale palli võitmist kumbki võistkond pikalt lühikest söötu olude tõttu mängida ei saanud ning seetõttu otsiti kiirelt pikkade söötudega mängijaid ründetsoonis. Nii tekkis pidevalt võitluslike olukordi, kus füüsiliselt tugevamad ning antud mänguks ka selgelt paremini häälestunud FC Tartu mängijad jäid peale ning suutsid ka mõningaid teravaid moment Elva värava all luua. Avapoolajal mängulistest olukordadest Elval häid moment ei tekkinud, kuna söödud jäid ebatäpseks ning toetus rünnakutele puudulikuks.

Tujutu teine poolaeg
Teise poolaja algusest oli kulunud vaid minut, kui FC Tartu mängija Marek Raudsepp Elva kaitsjate peata oleku ära kasutas ning koduvõistkonna juhtima viis. Elva noor koosseis ei suutnud enam piisavalt keskenduda ja mängijad muutusid järjest lohakamaks, millest tulenevalt lubati endale lihtsaid pallikaotusi ning ei osutatud vastastele enam piisavalt vastupanu. Koduvõistkond sai avaväravast aga kõvasti lisamotivatsiooni ning 63. mänguminutil suurendati edu, kui värava sai kirja Kristo Kull. Mäng jätkus samas stiilis ning korduvalt pidi sekkuma Elva väravavht Artur Lõhmus, kelle tõrjetöö oma võistkonna halvimast päästis. 78. minutil lõi Veiko Kangur seisuks 3:0 ning sellise tulemusega ka antud mäng lõppes.

Liigatabel

FC Elva II järgmine mäng toimub Väimela staadionil, kui 3. augustil kell 11:00 kohtutakse FC Helios Võruga, kes paikneb liigatabelis koht madalamal