FC Elva esindus kaotas JK Dünamole 0:2

Hooaja viimane pealinna mäng toimus JK Dünamo vastu. FC Elva jaoks ei tähendanud kohtumise võitmine enam midagi, peamine ülesanne oli anda võimalus ja kogemus noorematele.
Seevastu võõrustajatel oli iga punkt arvel, et pääseda üleminekumängudele ja seeläbi tagada Esiliiga B koht ka järgmiseks hooajaks. Esimene poolaeg kulges JK Dünamo võimaluste saatel, millest nad ühe ka realiseerisid.
Teine poolaeg kuulus täielikult FC Elvale, aga hoopis võõrustajad otsustasid 90. minuti iluväravaga mängu saatuse!
Abikohtunikud: Nils Grün, Tiit Kivisild

JK Dünamo: 1-Grigorenko, 3-Andrejev, 8-Gussev, 6-Polotnjanõi, 13-Gribovski, 10-M. Židkov, 5-Božko, 7-Kuzmin (58. 4-Basharin), 18-Gerassimov, 12-Guseinov (70. 2-Lefanov), 14-D. Židkov.
Varus: 21-Tšistjakov, 2-Lefanov, 15-Skatškov, 4-Basharin, 20-Korobtsov, 11-Kašitski.

FC Elva: 1-Käkk, 10-Kiho (70. 4-Puusalu), 5-Rando Kuus, 2-Haan, 20-Mekk, 17-J. Kuresoo, 14-Alev (46. 8-Tinn), 11-Altsaar (46. 19-Aasmäe), 3-Thomson, 15-Samoilov, 9-Joandi.

Suluseisud:              0:0                      0:1                   0:1
Vead:                       7:8                      8:8                   15:16
Post/latt:                  0:0                      1:0                    1:0

Kohtla-Järve JK Järve - Nõmme JK Kalju II0 : 1
Pärnu Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev II5 : 2
Tallinna FC Ararat TTÜ - Tallinna FC Flora III2 : 1
Tallinna JK Legion - HÜJK Emmaste1 : 4

Järgmine kohtumine 27. oktoober kell 14:00 JK Sillamäe Kalev II-ga võõrsil. Peale seda mängu naaseb FC Elva kaheks viimaseks mänguks Elva linnastaadionile.