FC Elva II naases Viljandist võitlusliku viigiga

Pühapäeval Viljandi kunstmurul toimunud 8.vooru kohtumises jäid väravad löömata. Mõlemad võistkonnad omasid terve mängu peale kahte kolme head momenti, aga väravavahid olid ülesannete kõrgusel ja väravaid ei löödud.
30.05.10 kell 12:00 III liiga Lõuna 8.voor, Viljandi kunstmuruväljak
Viljandi JK Kotkad - FC Elva II 0:0 (0:0)
Väravad:
Hoiatused: 38. Bussov
Eemaldamised: -
Kohtunik: Reigo Teearu
Abikohtunikud: Kaido Luide, Jaan Saal
Pealtvaatajaid:27

FC Elva II: Arvo Käkk, Rando Kuus, Veiko Kütt, Veiko Haan, Kaupo Süld (81. Priit Pastak), Karl Bussov, Kaarel Tinn, Henry Eichelmann (65. Taavi Aasmäe), Evert Soonberg, Raido Kuus, Juri Sirikov

Mäng oli algusest peale väga tasavägine ja võitlus käis rohkem keskvälja kontrolli pärast. Elva mängijate jaoks oli harjumatu tulla taas kunstmurule, kus pall põrkas oodatust kõrgemale. Esimene suurepärane võimalus avanes FC Elva II alles poolaja viimasel minutil, kui paremalt tulnud Eichelmanni tsenderdus maandus Sirokovi ees, kes suurepärase pommlöögi sooritas. Veel osavamalt suutis vastata vastaste väravavaht Rait.
Teine poolaeg algas taas Elva initsiatiiviga, head võimalused skoori teha olid Küttil ja Soonbergil, aga nende terava nurga alt sooritatud löögid suutis Kotkaste väravavaht tõrjuda. Alles mängu lõpus suutsid JK Kotkad FC Elva II oma poolele suruda ja tekitati kolm väga head võimalust mängu saatus otsustada. Esmalt pääses kaitsjate arusaamatuse tõttu karistusalas löögile Kotkaste paremäär, õnneks läks löök üle värava. Kähri sooritatud karistusalast tehtud löögile sai Käkk käe ette ja püüdis kiirelt lahtise palli. Kolmanda vastaste soorituse puhul pidi hooaja ühe parima tõrje tegema Käkk, tuues ristnurgast ära "Paco" kauglöögi. Lõpp kuulus Kotkastele, aga mänguskooris see ei kajastunud, kokkuvõttes õiglane viik.

Järgmine kohtumine on juba 5.juunil kell 12:00 Elva linnastaadionil, kus vastaseks Põltsamaa JK Sport. Eelmine aasta lahkusid Põltsamaa mängijad Elvast 2:1 võiduga. Tule omasid toetama, tõotab tulla põnev mäng!

Tartu Ülikool Fauna - FCF Järva-Jaani SK 1 : 1
Valga FC Warrior II - FC Otepää 3 : 0
FC Tabivere - Jõgeva SK Noorus 96 0 : 1 g
Põltsamaa JK Sport - EMÜ SK 3 : 2
Põlva FC Lootos - JK Luunja 5 : 0