Esindus ei suutnud võita kolmandat võõrsil kohtumist järjest!

Esiliiga B 30. vooru kohtumine toimus Tallinna JK Legioni vastu. Viimastes võõrsilmängudes võiduga naasenud FC Elva seda jätkata ei suutnud. Enda õnnetute eksimuste järel tuli vastu võtta 1:3 kaotus.
28. septembril kell 14:00 Sportland Arena, Esiliiga B 30. voor
Tallinna JK Legion vs FC Elva 3:1 (2:1)
Väravad: 17. Mikailov, 45. Artjuhhov, 51. Titenok - 44. Naaris
Hoiatused: 5. Bereitorov, 64. Sinitsin, 69. Titenok - 68. Kütt, 79. Samoilov, 90.+3.  Naaris
Pealtvaatajaid: 20
Peakohtunik: Ainar Kuusk
Abikohtunikud: Roman Laidinen, Andres Jahimaa

TJK Legion: 24-M. Artjuhhov, 90-G. Artjuhhov, 10-Mikailov (79. 8-Koltsov), 2-Gornostajev, 5-Titenok, 9-Sinitsin, 19-Dõmov (64. 20-Šalavin), 4-Balahnitšjov, 3-Reintal (84. 13-Sadovoi), 15-Bereitorov (46. 17-Latõnin), 11-Frolov.
Varus: 17-Latõnin, 8-Koltsov, 20-Šalavin, 13-Sadovoi, 7-Ussov.

FC Elva: 1-Käkk, 18-Naaris, 5-Rando Kuus, 6-Kütt, 2-Haan, 17-J. Kuresoo, 10-Kiho, 11-Altsaar (63. 19-Aasmäe), 20-Mekk (41. 14-Frei), 15-Samoilov, 9-Joandi.
Varus: 14-Frei, 19-Aasmäe.

Viigivärava kustutas poolaja viimase minuti õudusvärav!

Esimene poolaeg kulges võrdses heitluses, kui mängu algus kuulus JK Legionile, siis poolaja teine pool näitas FC Elva väga head mängu. Eriti hästi saadi hakkama olukordadega, kus peale pallikaotust see uuesti tagasi võideti.
17. minutil viis Mikailov suurepärase löögiga JK Legioni 1:0 juhtima. Mängis osavalt üle kaitsja ja möödus ka Käkkist ning saatis palli üliterava nurga alt värava kaugemasse ristnurka.
44. minutil vastas FC Elva, Jürgen Kuresoo tsenderdus puhastati JK Legioni kaitsjate poolt ja esimesena sai jaole Naaris, kes palli rinnaga surmas ja tugeva löögiga väravasse saatis. Igati teenitud viigivärav elvakatele!
45. minutil juhtus midagi kummalist! JK Legion mängis keskelt lahti ja lõid pika palli Mikailovi suunas, esimesena said jaole FC Elva kaitsjad, kes korraldasid endale sellise segaduse, mis lõppes vastaste väravaga. Viimases hädas palli puhastada püüdnud Kütt tabas lööki blokeerinud vastast, kellest põrkas pall üle Käkki väravasse! See niitis elvakad korralikult jalust!

Teine poolaeg algas JK Legioni väravaga, FC Elva enam ei toibunudki

Mängu teine pool kulges võrdsemas heitluses, FC Elva tegutses kaitses ebakindlalt ja puudus vajalik särts, mis mängu muuta oleks võinud. Samuti jättis soovida või polnud õiget teravust ka rünnakul. Mängu parimaks võib nimetada vahetusest sekkunud Taavi Aasmäed, kes tõi ründemängu kindlust ja rahustas vahepeal närviliseks muutunud mängu.
51. minutil mängisid JK Legioni mängijad vasakult karistuslöögi, eelnevalt kokkulepitud kombinatsioon õnnestus ja Titenok pääses karistusalast löögile. Sooritus oli täpne ja lendas Käki käte ja posti vahelt väravasse!
Kokkuvõttes võttis JK Legion sellest teenitud võidu ja tõusis liigatabelis FC Elvast mööda.

Liigatabel

Nõmme JK Kalju II - JK Sillamäe Kalev II5 : 1
HÜJK Emmaste - Tallinna FC Flora III2 : 3
Tallinna JK Dünamo - Pärnu Linnameeskond1 : 1
Kohtla-Järve JK Järve - Tallinna FC Ararat TTÜ1 : 3

Järgmine kohtumine 6. oktoober Elva linnastaadionil kell 14:00 Pärnu Linnameeskonna vastu.