Esindus võttis taas magusa võidu (VIDEO!)

             Võiduvärava löönud Veiko Maidla aktsioonis/Foto: Cristel Jakobson

Esiliiga 33. voorus alistas FC Elva esindusmeeskond koduväljakul Tartu FC Santose tulemusega 1:0 ning tegi sammu Premium Liiga unistusele lähemale!
Enne mängu:

Meie peatreener Veiko Haan: "FC Santos on praegusel hetkel raskes seisus ja nad vajavad kindlasti kolme punkti. Sellest lähtuvalt peame olema väga keskendunud ja andma endast parima, et teenida ise ka meile väga vajalikke punkte."

Meie värske sünnipäevalaps Martin Thomson asja keeruliseks ei ajanud: "Meid on ootamas ees mäng Tartu FC Santose vastu. Võidab see, kes lööb rohkem väravaid."

Santose peatreener Janar Sagim palju ei öelnud: "Elvaga mängudele kohaselt paneme ennast valmis kõvaks võitluseks."

Kasutaja FC Elva foto
             Meie koosseis Santose vastu

Derbimäng sügisevärvilises Elvas algas kodumeeskonna taktikepi all. Enesekindlad elvakad hoidsid palli vastase värava all ning vastasel ei lastud mängu sisse saada. Ats Joandi ja Nikita Karasjovi pealelöögid väravavõrku ei leidnud. Statistikasse sai esimesel poolajal Elva veel kirja mõned pealelöögid, enda värava all ei lastud tartlasi kordagi löögile.

Teisel poolajal sai Santos ennast näidata, kuid edutult. Palli hoidsid tartlased tihti rohkem, kuid ärevust meie värava all tõsiselt ei tekitatud. Hoopis meie kodumeeskond oli motiveeritum ning 74. minutil lõi Veiko Maidla värava, olles ise olnud väljakul vähem kui kolm (!) minutit! Tarmo Kerro väravasööt ning Maidla esimene puude Elva esindusmeeskonna eest üle mitme kuu alistasid Santose! Veiko Maidla ei väsinud ning viimase 15 minuti jooksul oli ta konkurentsitult kõige aktiivsem mees meie rünnakul!

FC Elva - Tartu FC Santos 1:0 (0:0)
74. Veiko Maidla

Hoiatused: 44. Eero Pärn, 67. Dmitri Kutsarev
Mänguolud: +10, vahelduv pilvisus; muruväljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 226
Peakohtunik: Roomer Tarajev
Abikohtunikud: Egerd Pajustik, Sander Saga

Elva: Arvo Käkk, Naatan Siimeon Tamm (58. Mihkel Kuresoo), Veiko Kütt, Martin Thomson, Henri Härm, Tarmo Kerro (82. Remi Kõivik), Kaarel Tinn, Deniss Samoilov, Nikita Karasjov (71. Veiko Maidla), Jürgen Kuresoo, Ats Joandi.
Varus: Karl Kruus, Mihkel Kuresoo, Remi Kõivik, Veiko Maidla, Paul-Feliks Frei.

Santos: Ermo Ojaste, Mark-Oskar Arst, Dmitri Kutsarev, Karl Markus Kõivastik, Artur Laks, Kevin Märtmaa, Eero Pärn, Kristofer Reinberg (82. Germo Pärli), Markus Sossi (46. Joonas Luts), Marten Zovo, Ander Vool (85. Kris Pärn).
Varus: Chris-Robin Heinakroon, Joonas Luts, Mallor Pihu, Germo Pärli, Kris Pärn.

FC Elva esindusmeeskond jätkab unistuse püüdmist 27. oktoobril Keilas, kui külla sõidetakse kohalikule Keila JK-le! Mängu avavile kell 13:00! Tule toeta omasid ka võõrsil!