Esindus kaotas FCI Levadiale

                  FC Elva mängijad esimeses kodumängus Levadia vastu/Foto: Cristel Jakobson

Esiliiga 23. voorus kaotas FC Elva esindusmeeskond Tallinna FCI Levadia U21 meeskonnale 0:6.
Enne mängu:

Meie peatreener Veiko Haan: "Viimane mäng FCI Levadiaga saime valusa kaotuse, viimasel sekundil. Nad on liiga tabelis meile kõige lähemad konkurendid. Nii et on oodata rasket mängu, kus mängu ilu ei ole tähtis, vaid oluline on teenida punkte tabelisse."

Elva mängumees Karl Bussov: "Kaua oodatud vihm on niisutamas me kodumaad, et mulda pandud seemned saaksid tärkama hakata. Loodetavasti jõuavad ka mõned puravikud oma pead mulla alt välja pista, et neid siis noppima minna nagu maasikaid keset päikselist päeva. Mängus aga me sellele ei mõtle ja soovime kodupublikule rõõmu pakkuda. Ikkagi suur pidupäev!"

Levadia peatreener Vladimir Vassiljev: "Oleme FC Elva klubile väga tänulikud küllakutse eest - mäng toimub erilises õhkkonnas ning kohtumise järel ootab meid ühine koosviibimine koos õhtusöögiga. See on suurepärane ettevõtmine klubidevahelise koostöö hoogustamiseks. Mäng on siiski peamine ning me valmistume väga kõvaks heitluseks tugeva meeskonnaga. Nii meie kui FC Elva üritame hetkel kinni hoida neljandast kohast ning jõuda hooaja lõpuks esikolmikusse. See muudab eelseisva kohtumise veelgi põhimõttelisemaks. Senised kaks mängu olid väga pingelised ja haaravad, meil õnenstus neist koguda neli punkti. Viimastes mängudes läks meil hästi, saavutasime häid tulemusi ning anname endast kõik, et ka Elvast võiduga koju tulla."

Külaliste kapten Jevgeni Gurtšioglujants: "Mängud FC Elvaga on väga pingelised ja võitluslikud, ka esmaspäevane mäng kujuneb sarnaseks. Üritame oma head seeriat pikendada ning kolme punktiga koju saabuda."

Läks!

Kasutaja FC Elva foto
               FC Elva koosseis mänguks

Mängu algus oli vaikne, harjuti alles tempo ja märja muruga, kuid ei läinud kaua, mil Elva sai sõiduvette. Lühikese aja jooksul lõi kodumeeskond kaks väravat, kahjuks küll suluseisust. Jürgen Kuresoo suurepärane löök maandus postis ning ühe sarnase tõrjus vastaste väravavaht ära. Elva hea surve ei toonud tulemust ning 29. minutil karistas Levadia meie eksimuse kaitses valusalt ära, poolajale mindi 0:1 kaotusseisus.

Teine poolaeg oli nutusem, pidev paduvihm tegi mänguolud raskemaks. Tallinna meestel õnnestus kõik, 25 minutiga otsustati mängu saatus, üks õnnetu omavärav ja veel kaks õnnestumist rünnakul näitasid 0:6 kaotust tablool.

20. augustil kell 19 Elva linnastaadionil

FC Elva - Tallinna FCI Levadia U21 0:6 (0:1)
29., 59. Markus Vaherna, 55. Erik Utgof, 63. ov. Veiko Kütt, 72., 90. Devid Lehter

Hoiatused: 40. Kaarel Tinn, 71. Mihkel Kuresoo, 90. Veiko Kütt - 19. Erik Utgof, 84. Vladimir Malinin
Mänguolud: +17, paduvihmane ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 192
Peakohtunik: Eiko Saar
Abikohtunikud: Silver Kõiv, Karolin Kaivoja

Elva: Arvo Käkk (61. Karl Kruus), Rando Kuus, Veiko Kütt, Martin Thomson, Henri Härm (58. Mihkel Kuresoo), Paul-Feliks Frei, Kaarel Tinn (69. Karl Bussov), Andris Altsaar (61. Ats Joandi), Tarvo Timm, Jürgen Kuresoo, Raido Kuus (69. Remi Kõivik).
Varus: Karl Kruus, Mihkel Kuresoo, Karl Bussov, Ats Joandi, Nikita Karasjov, Remi Kõivik.

Levadia: Andreas Kevin Põldvee, Mark Edur, Andrei Grigorjev, Roman Nesterovski (46. Artur Holodov), Jevgeni Gurtšioglujants (64. Martin Käos), Daniil Petrunin (64. Marko Lipp), Timur Bulavkin (46. Vladimir Malinin), Devid Lehter, Markus Vaherna, Anton Krutogolov, Erik Utgof (64. Karl Rudolf Õigus).
Varus: Daniel Mamajev, Marko Lipp, Martin Käos, Artur Holodov, Vladimir Malinin, Karl Rudolf Õigus, Gleb Ignatenko.

Esindus mängib enda järgmise mängu 26. augustil, kui koduväljakule sõidavad meile külla Maardu Linnameeskonna mehed. Mängu avavile Linnastaadionil kell 16:00!