Esindus alistas kodus Keila (Video!)

Arvo Käkk mangus Nõmme Kalju vastu/Foto: Cristel Jakobson

Esiliiga 19. voorus alistas FC Elva esindusmeeskond koduväljakul Keila JK tulemusega 2:1.
Enne mängu:

Meie peatreener Veiko Haan mängu eel: "Meie jaoks ei ole ühtegi lihtsat vastast, peame olema terve mängu keskendunud, et saavutada positiivset tulemust. Seda läheme ka võtma, et rõõmustada enda rohkearvulisi fänne."

Meie mängumees Paul-Feliks Frei: "Keila on tugev vastane, kuid õnneks mängime kodus ja arvan, et fännide toel suudame 3 punkti koju jätta."

Läks!

Kasutaja FC Elva foto
FC Elva koosseis mänguks

Mängu sai paremini sisse Elva, mitmed võimalused ning vajalikud tõrjed vastase väravavahi poolt hoidsid siiski tabloo muutumatuna. 17. minutil tegi Martin Thomson oma trahvialas vea, penalt vastastele oli tõsiasi, kuid Arvo Käkk võttis külma kõhuga 11-meetri karistuslöögi ära. Elva aktiviseerus ning 27. minutil andis suurepärase söödu vastaste trahvkasti Kaarel Tinn, palli võttis omaks Andris Altsaar, kes mõne meetri pealt palli rahulikult võrku pani- 1:0. Poolaja lõpus sai kapten Jürgen Kuresoo enda leivanumbrit esitleda ja edukalt, tsenderdus maandus täpselt Veiko Maidla pea peal, kes palli võrku suunas.

Teisel poolajal kaotas Elva kohati rütmi, kuid arvukalt võimalusi omati siiski. 57. minutil jäi vastane vähemusse, kuid lõplikult ei murdutud. Teine penalt realiseeriti ning mängus oldi tagasi, mõned ohtlikumad momendid suutis Elva kaitse blokeerida. Lõpuvile ning kolm punkti tabelis Elvale!

12. juulil kell 19.00 Elva linnastaadionil

FC Elva - Keila JK 2:1 (2:0)
27. Andris Altsaar, 39. Veiko Maidla - 71. pen. Oliver Suur

Realiseerimata penalti: 17. Robert Lepik (Arvo Käkk tõrjus)
Hoiatused: 17. Martin Thomson, 65. Andris Altsaar - 47., 57. Tiit Tikenberg
Eemaldamine: 57. Tiit Tikenberg
Mänguolud: +26, päikesepaisteline ilm; muruväljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 301
Peakohtunik: Siim Rinken
Abikohtunikud: Silver Sepp, Thor Vaas
Neljas kohtunik: Kristjan Kattus

Elva: Arvo Käkk, Rando Kuus (58. Henri Härm), Martin Thomson, Kaarel Tinn, Mihkel Kuresoo, Paul-Feliks Frei (84. Karl Tammeorg), Raido Kuus, Nikita Karasjov (90+2. Naatan Siimeon Tamm), Andris Altsaar (67. Remi Kõivik), Jürgen Kuresoo, Veiko Maidla (78. Romet Pastak).
Varus: Romet Pastak, Henri Härm, Hans-Hendrik Karro, Remi Kõivik, Naatan Siimeon Tamm, Karl Tammeorg, Kristo Kolesnitšenko.

Keila: Kermo Kiiler, Martin Uusla, Tiit Tikenberg, Toomas Kelo, Rico Reinoja, Egon Mõek, Marko Mõek, Oliver Suur (89. Karl Vahisalu), Ralf Friedemann (61. Kasper Karl Epner), Raido Leokin (61. Mait Nõmme), Robert Lepik.
Varus: Mait Nõmme, Kasper Karl Epner, Karl Vahisalu.

Peatreener Veiko Haan peale mängu: "Esimene poolaeg oli päris hea, väljaarvatud penaltiolukord. Esimesest poolajast jääb kripeldama realiseerimine. Teisel poolajal Keila üritas ja said enda võimaluse penaltist, koosseis oli lai ning ka vahetusmängijad said mänguaega."

Kapten Jürgen Kuresoo: "Esimese poolajaga võib rahule jääda, kombineerimine ja võimaluste tekitamine oli hea. Teisel poolajal vajusime ära, ei suutnud keskenduda piisavalt, siiski õnneks kolm punkti ja lõpp hea-kõik hea."

FC Elva jätkab hooaega Tallinnas, 18. juulil sõidetakse karikamängule Tallinnasse, kui vastasteks on III liiga klubi Eston Villa. Mäng toimub Sõle jalgpallihallis ning avavile on kell 19:00! Tule toeta omasid ka kodust kaugel!