Duubel langes kahe kohtumise kokkuvõttes viimasel sekundil (videokokkuvõte)

Esimestest minutitest peale oli näha, et vaimsem eelis on vastasel, kuna kaotusseisus mängu alustades on peas ainult viigivärava mõte. Alguse survega EMÜ SK väravat ei löönud ja hoopis Gero Mekk viis meie duubli kauni löögiga 1:0 ette. Teine poolaeg algas väga õnnetult, kus me ei suutnud peale pallikaotust ennast ümber häälestada ja vastased said kiire viigi kätte. See halvas täiesti meie oma julgust palligamängus. Mäng muutus väga lahtiseks ja võitluslikuks, kus vastaste kogemus taas edu tõi ja mängu viimasel sekundil FC Elva II koos väravaga langes. Kohtumise seis 1:2, kahe mängu kokkuvõttes 6:6 ja võõrsil löödud värava reegliga jäi EMÜ SK III-liigasse püsima.

78. Kristian Eensalu -> <- Karl-Ernst Saal

Mängija Anti Ivaste kommentaar: "Tänane mäng näitas, et meil on veel kõvasti arenguruumi ja kui me tahame kolmandas liigas mängida, peame enda suhtumist muutma. Mäng oli mõlema võistkonna poolt ründav. Jään võistkonna sooritusega rahule, kuid ise oleksin pidanud parema esitluse tegema. Võrreldes hooaja algusega arenesime väga palju. Teiega oli meeldiv seda hooaega mängida. Täname kõiki toetajaid!"

Peatreener Marek Naaris kommentaar: "Ei mäletagi nii dramaatilist hooaja lõppu oma karjääris. Kahe mängu kokkuvõttes 6:6 skoor ja võõrsil löödud väravatega EMÜ SK edasi. Kaotasime selle vaimse lahingu teisel poolajal, väga suur kummardus vastastele, kes vaatamata oma kõrgele vanusele veel jalkat tõsiselt võtavad. Meie seda tahet täna murda ei suutnud, aga ühe väikse võidu saime. Lõime väga ilus värava taas, kus oli kogu võistkonnal oma roll täita. Me jätkame veel paremini tegutsemist, kaasame nooremaid, anname paremaid mehi esindusse. Mina ootan järgmist hooaega, sest me naudime koos jalgpalli ja saame koos ka rasketest päevadest võitu. Aitäh kõigile, kes sellel hooajal duubli tegemistesse oma panuse andsid."