29. juuni-2. juuli 2017


Registreerunud mängijad
 
U17 (2001-2003) poisid
(11v11 - üks võistkond) Tr. Marek Naaris

  1. Henri Härm
  2. Argo Eek
  3. Romet Jakobson
  4. Hendrik Aaliste
  5. Robin Paring
  6. Nikita Karasjov

U16 (2002-2004) tüdrukud
(9v9 - üks võistkond) Tr. Jürgen Kuresoo

  1. Leili Eek
  2. Christina Vink
  3. Sofia Matvejev
  4. Kätriin-Elise Pahva
  5. Sirli Mark
  6. Kelli Liivat
  7. Saskya Assak

U14 (2004) poisid
(11v11 - üks võistkond) Tr. Argo Kaldmäe

  1. Rasmus Jakobson
  2. Sverre Lokko
  3. Erik Käsper
  4. Mart Haamer
  5. Mikk Markus Jänes
  6. Tomas Liiv 
  7. Kristofer Orlovski
  8. Maksim Matvejev
  9. Kris-Richard Russak
  10. Rait-Reinhard Russak
  11. Kert Krillo
  12. Gregor Karelson
  13. Kösta-Villem Tatar
  14. Rasmus Kork


U13 (2005-2007) tüdrukud
(7v7 - üks võistkond) Tr. Deniss Samoilov

  1. Agnes Eek
  2. Eveliine Nahkur
  3. Liis Suits
  4. Heidi Uudeküll
  5. Simoona Jesin
  6. Maribel Viridet


U12 (2006) poisid
(9v9 - üks võistkond) Tr. Laur Nurme

  1. Markus Kraus
  2. Erik Ilves
  3. Henry Kaasiku
  4. Richard Siim Roos
  5. Aleksander Tigane
  6. Sten-Evert Paavel
  7. Maario Punder
  8. Siim Suurtee
  9. Ain Tamm
  10. Tõiv Uibo
  11. Joonas Vähi
  12. Karl Vaht
  13. Karl Markkus Metslind
  14. Brandon Mikola Kaugesalu

U11 (2007) poisid
(7v7 - üks võistkond) Tr. Veiko Haan

  1. Henry Malkus
  2. Ants Savimägi
  3. Raul Ehastu
  4. Jürgen Öebius
  5. Tristan Mölder
  6. Karel Pastarus
  7. Karlis Jakobson
  8. Kaspar Andresson
  9. Joosep Ülper
  10. Sander Saarna

U10 (2008) 2 võistkonda
(7v7) Tr. Andris Altsaar, Tarvo Timm ja Kauri Käos

  1. Loviise Männiste
  2. Sander Urbla
  3. Mathias Nahkur
  4. Eerik Veelmaa
  5. Romet Voore
  6. Käsper Juhanson
  7. Oliver Mölder
  8. Rokko Vokksepp
  9. Romet Possul
  10. Kadri Ann Jänes
  11. Kaur Nuia
  12. Uku Pappel
  13. Kaspar Freiberg
  14. Martin Leitu
  15. Markus Valgerist
  16. Liis Kisand
  17. Martin Leitu
  18. Taavi Suurtee
  19. Grete Kask
  20. Kevin Kuus

U9 (2009) 2 võistkonda
(5v5) Tr. Andrus Meinart ja Kristjan Moorast

  1. Märt Savimägi
  2. Andrus Eek
  3. Robert Meinart
  4. Joosep Ainso
  5. Albert Kovaljov
  6. Ares Kool
  7. Mirko Lehesaar
  8. Kaur Antson
  9. Andero Koosa
  10. Tristan Orlovski
  11. Risto Andressoo
  12. Aron Jonas Roos
  13. Hannes Johnny Jennsen
  14. Rico Krillo





Registreerunud lapsevanemad-fännid

  1. Annika Eek
  2. Janek Vokksepp
  3. Liana Jõgar
  4. Taavi Jakobson 
  5. Cristel Jakobson
  6. Signe Salumäe
  7. Kaur Andresson
  8. Rain Suits